Чуйність їм не знайома: 4 знаки Зодіаку, які з легкістю можна назвати бездушними

Козеріг

Представники цього знаку дуже серйозні і замкнуті люди, вони часто займають керівні посади. І багатьом це здається помпезністю лідера, але насправді Козероги просто проявляють свої емоції по-різному. Вони не знайомі з романтичними прогулянками, прагматизмом і чіткістю у вирішенні завдань – ось що для них важливо. Якщо Козеріг не питав про ваше благополуччя, це не означає, що воно його зовсім не цікавить, йому просто потрібно сказати все прямо і зрозуміло.

Діва

За своєю природою Діва не дуже чутлива і ніжна. Хоча не можна сказати, що вони абсолютно байдужі до інших. Представники цього знаку мають занадто тверезий розум, щоб милуватися чимось нематеріальним або парити в хмарах. Діви – абсолютні фізики, а не лірики. Логіка, стабільність і мудрість – ось основні характеристики характеру людей, народжених під цим знаком. Їхні почуття проявляються до інших людей у ​​невидимій турботі, вірності та конкретній допомозі. Вони роблять більше, ніж кажуть.

Водолій

Незважаючи на те, що це досить доброзичливий та комунікабельний знак, у стосунках з ним завжди холодно. Це пояснюється тим, що у Водолія 1-2 справжніх друзів, а може і зовсім їх не бути, решта – колеги по роботі чи просто знайомі. Це дозволяє дуже небагатьом людям наблизитися до себе і часто залишається загадкою навіть для найближчих родичів. Навіть у сімейних стосунках він завжди буде прагнути до приватності та особистого простору, який доступний лише йому. Другій половині доведеться звикнути, і це не означає, що він взагалі не цікавиться партнером.

Близнюки

Хоча представники Близнюків часто є душею компанії, вони багато жартують і навколо них завжди вир емоцій, але коли вони тісно спілкуються, все це лопається, як мильна бульбашка. Їх не цікавлять емоційні переживання інших, хоча вони можуть слухати і шкодувати, коли це необхідно, але це скоріше виняток, ніж правило. Вони не помічають труднощів і кривд інших людей, тим самим демонструючи свою байдужість. У сімейному житті вони також часто застряють у собі і не виявляють особливої ​​романтики та мрійливості.