Чи можна тримати вдома кактуси? Плюси і мінуси

Чи можна тримати вдома кактус? Переваги та недоліки.Джерело:

Багато хто вважає, що кактус – рослина, що несе в будинок негативну енергетику. Це не зовсім так.

Відразу варто відзначити, що кактус – рослина «примхлива». З перших секунд він може полюбити, а може і невподобати свого «господаря». Визначити відношення рослини до себе дуже просто:

Якщо ви відчуваєте себе погано в кімнаті, де знаходиться кактус – рослина вам не підходить. Якщо, навпаки, почуваєте себе бадьоро і весело – у вас ідеальна сумісність з кактусом.

Читайте також:Що колір очей може розповісти про Ваш внутрішній світ

Фен-Шуй не вітає те, щоб людина заводила у будинку кактус. Вчення дотримується тієї точки зору, що кактус відганяє сприятливу енергію «Ци».

Кактус в будинку, прикмети:

Говорять, що кактуси дуже люблять місця з поганою енергетикою. У таких місцях вони і пишніші, і цвітуть довше. Якщо ж у вас взагалі не приживаються кактуси в будинку, не варто лякатися. Це означає, що у вас гарна атмосфера в будинку.

Якщо у вас досить довго стоїть в будинку кактус і раптово він розцвів – це хороша прикмета, яка говорить вам про те, що незабаром у вашій родині буде весілля, або якась щаслива подія.

Ставити горщик з кактусом слід там, де у будинку існують енергетичні «дірки»: двері та вікна. Якщо поставити його біля входу в будинок, в передпокої, то він не буде пропускати в будинок негатив. Тут його колючі голочки будуть тільки на благо господарям будинку.

Ні в якому разі не слід тримати кактус біля ліжка в спальні або в дитячій кімнаті біля зони відпочинку, щоб уникнути головних болів і проблем зі здоров’ям.

Кактус на роботі:

Вважається, що ідеальне місце для кактуса, місце що має негативну енергетику. Так рослина «запам’ятовує» її і постійно вбирає.

Тому робоче місце або робочий стіл підійде для кактуса найкраще. Тут він буде мати можливість «харчуватися» негативною енергетикою, що виходить від вас, документів, розрахунків та оточуючих людей.

Крім того, кактус завжди буде у вас на видному місці, що не дасть йому засохнути або залишитися без уваги.

Вважається, що кактуси – єдині рослини, здатні нейтралізувати і приймати на себе електромагнітні випромінювання від монітора комп’ютера, телевізора, телефону і модему інтернету.