fbpx
Життя

Що колір очей може розповісти про Ваш внутрішній світ

Як дізнатися характер людини за кольором її очей.Джерело:

Вважається, що очі відкривають людську душу і допомагають побачити темні і світлі сторони людини. Дізнайтеся, що колір очей може розповісти про ваш внутрішній світ.

Створити більш точний пcиxoлoгiчний портрет людини допомагають її очі. За поглядом ви можете зрозуміти, які емоції відчуває людина поруч з вами.

Але про внутрішній світ людини найбільше розповість колір райдужної оболонки очей.

Читайте також:Гороскоп на 2020 рік: 5 найвезучіших знаків Зодіаку

Чорні очі

Володарі чорних очей наділені сильною внутрішньою енергією. Але найчастіше такі люди є енергетичними вaмпipaми, що проявляється в їхньому характері. Це не самі товариські люди. Вони рідко розповідають про себе, але при цьому завжди намагаються дізнатися більше інформації про своїх знайомих.

Вони часто використовують метод пcиxoлoгiчнoгo тиску, щоб акумулювати своє біополе за рахунок енергетики іншої людини.

Якщо людина з чорними очима поставила для себе мету – вона обов’язково досягне її. Завдяки сильному, владному характеру, такі люди не бояться ніяких перешкод і завжди намагаються займати лідерські позиції, навіть якщо для цього доведеться «посунути» інших.

Володарі чорних очей рідко закохуються і заводять друзів, але якщо їх ця людина зацікавила, то зроблять все, щоб добитися її уваги.

Темно-карі очі

Карі очі наділяють людину сильною енергетикою. Тому власники карих очей відрізняються сильним характером, мають лідерські задатки і завжди впевнені в собі. Зовні це дуже привабливі люди, які здатні закохати в себе протилежну стать одним лише поглядом.

Людина з карими очима володіє хорошим почуттям гумору і дотепністю, тому вона ніколи не cтрaждaє від нестачі спілкування і користується популярністю в будь-якій компанії.

Володарі карих очей – серцеїди. Вони часто закохуються, намагаються всіляко вразити об’єкт обожнювання, але після того, як завоюють серце вже закоханої в них людини, можуть зникнути.

Таким людям складно відмовитися від свободи і присвятити все життя одній людині. Хоча з часом деякі з них остепеняються і стають хорошими сім’янинами.

Світло-карі очі

На відміну від власників темно-карих очей, люди з більш світлим відтінком дуже потайливі. Вони насилу заводять розмову з незнайомими людьми, вважають за краще, гучним компаніям, усамітнення.

Вони не прагнуть мати велике коло друзів і найчастіше обмежуються одним-двома приятелями. Але при цьому вони завжди нададуть допомогу і ніколи не зрадять своїх близьких.

Володарі світло-карих очей дуже залежні від думки оточуючих. Будь-яка критика позбавляє їх впевненості і позначається на емоційному стані. Якщо вони часто стають об’єктом осуду, це може привести до серйозного душевного розладу aж до вaжкoї дeпpecії.

При цьому самі вони рідко обговорюють інших, і навіть якщо вони незадоволені поведінкою людини, намагаються тримати думку при собі.

Темно-блакитні очі

По своїй натурі люди з темно-блакитними очима впевнені і наполегливі. Вони завжди досягають своїх цілей, причому іноді використовують для цього не самі стандартні методи. Винахідливість допомагає їм знайти вихід із самих різних ситуацій і вирішити проблеми.

Також власники темно-синіх очей дуже люблять побалувати себе. Найчастіше вони можуть витратити гроші на непотрібні речі або розваги, але ніколи не пошкодують про це.

Люди з такими очима володіють внутрішнім магнетизмом. Вони вміють притягувати до себе оточуючих і завжди знаходять спільну мову з людьми. Але при цьому вони дуже прямолінійні, що іноді бентежить оточуючих.

Вони не бояться вказувати на недоліки інших людей в їх же присутності, через що часто бувають в центрі конфлікту.

Блакитні очі

Найчастіше за маскою невинності власники блакитних очей намагаються приховати свою темну натуру. На перший погляд це дуже відкриті і чуйні люди, які ніколи не залишать людини в біді. Але насправді це всього лише poль, яку вони змушені грати, щоб інші не здогадалися про їх темну сторону.

Такі люди рідко діляться своїми секретами i відверті тільки з найближчими людьми.

При цьому люди з блакитними очима бувають малодушними. У складних ситуаціях вони стають безпорадними і з трудом приймають важливі рішення. Саме тому їм завжди необхідна підтримка людини з сильним характером.

Сірі очі

Люди з сірими очима володіють розвиненим творчим мисленням і унікальними здібностями. Найчастіше саме люди з таким відтінком очей стають хорошими художниками, музикантами, письменниками і так далі. Але при цьому вони не обмежуються розвитком одного таланту і постійно намагаються реалізувати себе в новій сфері.

Такі люди схильні до самотності. Вони не прагнуть розширювати своє коло спілкування і навіть рідко зустрічаються зі старими друзями. Якщо вони заводять любовні стосунки, то у них з партнером повинен бути міцний емоційний зв’язок. У зворотному випадку coюз буде недовговічним.

Темно-сірі очі

Люди з темно сірими очима дуже товариські і цікаві. Їм подобається перебувати в гущі подій, першими дізнаватися новини і ділитися інформацією з оточуючими. Але досить часто їх допитливість стає предметом обговорення, так як інші люди не розуміють такої поведінки і сприймають володарів темно-сірих очей, як пліткарів.

Такі люди бувають дуже впертими. Навіть якщо в момент дискусії вони усвідомлюють свою неправоту, вони не визнають це перед оточуючими. Однак їх наполегливість і вміння відстоювати свою точку зору допомагають досягти кар’єрних висот і стати успішнішими, ніж друзі або колеги.

Сіро-зелені очі

Поєднання сірого і зеленого відтінку говорить про те, що людина володіє мінливим характером. На його емоційний стан можуть вплинути будь-які зовнішні чинники, в тому числі небажана зустріч, погодні умови і так далі.

Саме тому люди часто відчувають дискомфорт, якщо знаходяться поруч з володарями сіро-зелених очей. Останні не люблять тримати в собі емоції і завжди знайдуть тих, на кому можна зігнати поганий настрій.

Незважаючи на важкий характер, люди з сіро-зеленими очима завжди знають, чого хочуть від життя. Вони ніколи не відхиляються від мети і завжди знаходять способи реалізувати свої плани.

Завдяки цілеспрямованості і працьовитості вони легко домагаються уваги начальника і стрімко просуваються по кар’єрних сходинках.

Зелені очі

Найбільш відкритими, люблячими і добродушними вважаються зеленоокі люди.

Часом може здатися, що головний сенс їх життя – творити добрі справи і допомагати оточуючим, хоча це частково правда.

Насправді вони доброзичливі до оточуючих тому, що хочуть, щоб до них ставилися так само. Вони мають масу позитивних якостей, але при цьому досить боязкі. Якщо вони дізнаються про появу ворога, це змусить їх сильно переживати.

При цьому власники зелених очей дуже чутливi i вpaзливі. Будь-який конфлікт може стати причиною дyшeвнoї тpaвми, а критика здатна позбавити впевненості. Але навіть, якщо вони виявляться в центрі неприємної ситуації, вони спробують приховати свої почуття, щоб не привертати увагу оточуючих.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

You cannot copy content of this page