Чи можна вaгітним фарбувати волосся? Відповідь експерта

Чи безпечно фарбувати волосся вaгітним жінкам, розповіла aкушер-гінtколог Ірина Калачова:

Найкрасивіша жінка – це, звичайно, жінка, яка очікує дитину, бо вона стоїть на порозі дива. Здорове волосся – гордість і окраса кожної леді. Таке суперечливе питання, як фарбування волосся, в цей делікатний період життя частіше вирішується в вашу користь.

Немає ніяких протипоказань для процедури фарбування, але треба мати на увазі, що іноді в результаті можна отримати колір, відмінний від бажаного, так як структура волосся вaгітної зазнає сильних змін, часті алергічні реакції.

Читайте також: Кожне її слово, змушувало мене втискати голову в плечі. Якби я міг тоді все мамі пояснити

Краще довіритися професіоналу-перукарю і перед початком процедури обов’язково повідомити майстру про свій стан. В цьому випадку він зможе підібрати засоби зі слабкими або швидко змиваючими барвниками, віддавши перевагу напівстійким, органічним або натуральним.

При контакті шкіри з фарбою в кров потрапляє лише незначна кількість шкідливих речовин, яка не здатна нашкодити малюкові.

Більше того, всім відомо, що плацента захищає дитину від негативних впливів навколишнього середовища і вона просто-напросто не допустить їх проникнення до плоду. Залишайтеся привабливою, бажаною і коханою незалежно від положення!