«Чи не повинен я, як порядний чоловік, тепер з вами одружуватися?»: Так, помстившись колишньому, Ірка знайшла нове кохання

Ірка, з труднощами відкривши двері ногою, повільно виповзала з супермаркету. При цьому вона була обвішана всякими пакетами з ніг до голови. Картину доповнювала величезна упаковка туалетного паперу, яка, на щастя, все ж вмістилася під пахвою.

В голові металися дві думки. Одна про те, навіщо ж потрібно було купувати це саме тут і саме все відразу, адже є ж магазин біля будинку. А інша, що тепер покупки не кинути, і потрібно якось героїчно все-таки доперти все це додому. Як на зло, папір раз у раз вислизав зі своєї схованки під рукою, а пакет з побутовою хімією загрозливо потріскував.

Ірина знову і знову шкодувала про продажу автівки. Колись хотіла водити, потім зaвaгiтніла. Після того як дитина трохи підросла, зустріла рішучу відмову чоловіка, який вважав, що жінці не місце за кермом і обіцяв відвозити, куди потрібно.

З виконанням обіцянки по доставці все було складно, а пізніше і взагалі з’ясувалося, що в машині, яку подарували батьки Ірини на весілля, коханий возить іншу жінку. Після розлучення, на утримання транспортного засобу грошей не вистачало. Вирішено було продати.

Зовнішні двері магазину нарешті відчинилися (хвала сучасному сервісу – автоматично) і раптом, за кермом автомобіля, що пригальмував Ірина розгледіла колишнього чоловіка з новою пасією на передньому сидінні.

Хотілося тут же згоріти дотла або провалитися крізь землю, особливо маючи на увазі всі «авоськи» і проклятий туалетний папір. Але більше його її пригнічувало те, що вона одна без будь-якої допомоги змушена була волочити всі ці корисні для господарства принади.

Шановні читачі запрошуємо вподобати нас у Telegram та Instagram

Програвати Ірина не любила, тому діяти вирішила відважно. За машиною колишнього чоловіка прилаштувався красивий чорний джип. Не думаючи ні секунди, Ірина відкрила його задні двері, з легкістю закинула всі свої пакети на заднє сидіння, а сама чарівним метеликом стрибнула на переднє пасажирське.

Водій джипа просто мовчки оторопів від такої борзості. Ще в більший ступор він впав, коли Ірина нахилилася до нього і швидко прошепотіла попереджаючи «Можна я Вас поцілую?» Часу на очікування відповіді не було, поцілунок відбувся. Ірина прошипіла «Їдемо звідси, швидше». Їхали мовчки.

Читайте також: Злітали на відпочинок, називається. Додому повертаємося – а там люди чужі. Чоловікова мамєнька постаралася

Від’їхавши трохи, джип зупиниться. Його водій запитав: «Чи не повинен я, як порядний чоловік, тепер з вами одружуватися?».

Ірина червоніла і блідла, потім раптом розплакалася і почала розповідати різні уривки свого життя. Згадала і про те, що ніяк не може розрахувати сили, здійснюючи покупки. Розповіла про те, як побачила колишнього чоловіка.

Під кінець її розповіла, водій джипа вже був готовий заступитися за неї з кулаками. Він відвіз Ірину в дитячий садок за дочкою, а їх разом – додому.

Згодом вони стали чудовою парою. А машину Ірина так до сих пір сама і не водить. У родині очікується поповнення.