Чим буде нeбeзнeчний 2020 рік і чого потрібно уникати

Рік Білого Сталевого Щура в цілому володіє позитивною енергетикою. Він хороший для створення сім’ї, для нових починань та зміни обстановки. У цей час може статися багато сприятливих подій, проте варто пам’ятати і про можливий негатив.

Проблеми в коханні і стосунках

У рік Щура багато людей починають діяти необдумано, тому що втомлюються від рутини. Експерти радять не боротися з рутиною, а сприймати її як частину нормального перебігу життя. Потрібно просто розслабитися і почати отримувати позитив з усього, що відбувається навколо. Якщо вас і вашу другу половинку наздожене рутина, краще сфокусуватися на роботі або на спільних справах. Джерело

Іноді потрібно давати один одному свободу. Людина втомлюється від одноманітного темпу, а в рік Щура це подвійно актуально, так що в 2020 році постарайтеся не нав’язуватися один одному. Небезпека полягає в тому, що будь-які сварки на цьому грунті можуть привести до розриву або довгострокових і затяжним сварок, конфліктів.

Стихія Металу зробить людей непохитними, жорсткими і навіть трохи замкнутими. Це відчується у всіх типах відносин – навіть в дружбі або на роботі. Заводити нові стосунки і шукати друзів в рік Щура потрібно, але доведеться прикладати більше зусиль для того, щоб сподобатися людині і завоювати її довіру.

Труднощі з фінансами і справами в 2020 році

2020 рік – час глобальних змін. Стихія Металу провокує людей на різкі дії, але при цьому робить так, що всі забувають про обережність. Фінансові та робочі ідеї вимагають підготовки. Саме тому в рік Щура ні в якому разі не можна ризикувати, брати великі кредити, зобов’язання. 2020 рік – це час обережних, обачних людей, які вміють міркувати розсудливо.

Щур може спровокувати зростання марнославства, що в невеликих дозах іноді йде нам на користь, але Білий Щур не знає слова «норма», тому багато хто з наших друзів і колег можуть стати нестерпно гордими і егоїстичними. Це може торкнутися і вас самих, тому намагайтеся стежити за собою.

Дорогі придбання можуть бути вдалими, а можуть стати джерелом проблем. Перш ніж витрачати великі суми, краще гарненько подумати про доцільність покупки. Приймати спонтанні рішення не можна. Рекомендується почекати кілька днів перед покупкою і тільки потім робити остаточний вибір.

Читайте також: Яким буде 2020 рік для різних знаків Зодіаку, чим порадує і які сюрпризи принесе

Проблеми з настроєм і здоpов’ям

У 2020 році настрій буде змінюватися досить часто, через що можуть стpaждати важливі сфери життя. На цьому фоні можуть розвиватися проблеми зі сном, які в свою чергу здатні привести до погіршення здоpов’я. Зважаючи на це бажано дотримуватися режиму і не перевтомлюватися.

У 2020 році обов’язково потрібно знаходити час для відпочинку і релаксації. Часом нам всім необхідно усамітнення і спокій, а в рік Щура такі моменти будуть відбуватися частіше, ніж звичайно.