fbpx

“Чим менше жінку ми любимо, тим більше подобаємося ми їй”- правило, яке спрацьовує

Отже, топ 10 способів сподобатися жінці:

Наполегливість і впевненість у собі, місцями переходить у нахабність. Так, ні для кого не секрет, що жінки люблять впевнених чоловіків, які вірять в себе і в свої сили і добиваються поставлених цілей. А нахабство часом дивує і змушує погоджуватися. Але у всьому потрібно знати міру, тому що такі якості не повинні переходити в нахабство, хамство або грубість. За матеріалами poradumo.pp.ua

Вчинки. Хоча вважається, що жінки люблять вухами, все ж справи говорять набагато більше слів, і сучасні представниці слабкої статі це прекрасно розуміють. Так що дійте! Але як саме? Вчинки повинні бути, по-перше, чоловічими, щоб жінка зрозуміла, що залицяльника можна розглядати як потенційного партнера. По-друге, вони повинні бути романтичними, адже романтика – це те, чого не вистачає багатьом сучасним дівчатам.

Щедрість. Жінки не люблять скупих чоловіків, так що дуже важливо довести, що ви точно не є жадібним. І зробити це досить просто: сплачуйте рахунки в ресторанах, даруєте подарунки, влаштовуйте дорогі побачення. Але як бути, якщо грошей не так багато? Постарайтеся накопичити їх на цукерково-букетний період, адже він дуже важливий. А потім витрати повинні скоротитися.

Читайте також: Жінки, Не допомагайте чоловікам! І ось чому?

Зовнішні дані, доглянутість. Жінки люблять не тільки вухами, але і іншими органами відчуттів, наприклад, очима і носом. Так що якщо ви надягнете брудну сорочку, забудете прийняти душ або скористатися дезодорантом, то навряд чи справите належне враження на обраницю. І не варто думати, що представникам сильної статі дозволені деякі похибки у зовнішності. Справжній чоловік повинен бути привабливим і доглянутим. Так що зробіть все, щоб виглядати презентабельно.

Увагу. Причому воно повинно бути не штучним і фальшивим, а щирим, але не нав’язливим. Регулярно цікавтеся життям жінки, вступайте з нею в бесіди, допомагайте (нехай навіть у дрібницях), часто дивитеся на неї (природно, закоханим поглядом), постійно показуйте, що вона для вас важлива.

Дивуйте! Яскраві і несподівані емоції забезпечують гарний настрій і заряд бадьорості на весь день. І якщо ви будете дарувати все це жінці, вона точно оцінить ваші старання і зробить висновок про те, що з вами їй буде добре і цікаво. До речі, дивувати набагато простіше, ніж може здатися на перший погляд.

Освіченість і вміння спілкуватися. Навіть якщо у чоловіка технічна або пов’язана з важкою фізичною працею професія, це не говорить про те, що він може бути неосвіченим і дозволяти собі лайливі слова, це відштовхне будь-яку представницю слабкої статі, навіть ту, яка сама не відрізняється видатними інтелектуальними даними (адже їй потрібно у когось вчитися).

Турбота. Така якість як дбайливість точно оцінить будь-яка жінка, адже вона говорить про те, що чоловік буде чудовим чоловіком і батьком. І щоб показати себе саме таким, варто доводити, що вам не все одно, як живе і як почуває себе обраниця. Наприклад, якщо на вулиці прохолодно, віддайте їй піджак або пальто (не забувайте укріплювати імунітет, щоб не простигають у таких ситуаціях).

Інколи спрацьовує правило «Чим менше жінку ми любимо, тим більше подобаємося ми їй». Не варто бути занадто нав’язливим, це може набриднути. А ось тимчасове ігнорування може бути сприйнято як виклик. І якщо ви подобаєтеся жінці, то вона напевно виявить ініціативу і сама покаже, що сумує. Але це спрацьовує не завжди і не з усіма, так що якщо ви зникли, а дівчина не реагує, нагадайте про себе!

You cannot copy content of this page