fbpx
Гороскоп

Чим порадує останній день року, що минає і що підготувала Новорічна ніч: гороскоп на 31 грудня

Овен

Сьогодні Овни будуть діяти під впливом емоцій або загострених інстинктів, залишаться таємничими. Краще не афішувати свої почуття, а в плани посвятити лише обраних. Зустріч нового року може зрезонували не з новим стартом, а з бажанням підвести риску і скинути вантаж. Можливий знижений тонус. Зірки радять зустріти бій курантів на природі, в iнтимнiй атмосфері або у закритому колі. Джерело

Телець

Для Тельців день пов’язаний з формуванням майбутнього з допомогою мислеобразів. Не варто боятися будувати плани і обговорювати їх з друзями. В момент бою курантів непогано загадати бажання: ви здивуєтеся, але воно збудеться. Можна не стримувати уяву, підключити віру. Зірки радять не чіплятися за минуле: запит «а можна все повернути і залишити, як було» небеса зараз від вас не візьмуть.

Близнюки

З наближенням новорічної ночі посилиться схильність Близнюків до побудови повітряних замків — а вони, як відомо, не є особливо міцними конструкціями. Щоб надії справдилися, зірки радять сьогодні не витати в хмарах, а будувати конкретні плани з матеріальною базою та обговорювати їх з відповідними співрозмовниками: з крутими фахівцями, зі старшими, впливовими або заможними людьми.

Рак

Ракам зірки радять зустріти бій курантів далеко від дому — де-небудь у суспільстві людей, здатних розділити їх ідеали або помножити можливості: розширити горизонт знань, штовхнути до духовного зростання, надати заступництво, допомогти в ході еміграції або в кар’єрі за кордоном. Важливо, щоб і бажання, і шляхи їх здійснення були гідними і законними, а відверті авантюри не виходили за рамки розумного.

Лев

Сьогодні Леви залежні від своїх відчуттів. Чим ближче новорічна ніч, тим вище вразливість. День підживлює інтерес до воpожіння, снів і магiчних ритyалів, віру в прикмети, ознаки і збіги, а часом і тягу до допінгу. Надмірно емоційно може бути сприйнятий iнтимний план любові. Потрібна акуратність зі спогадами: вони вплинуть на картину майбутнього, аж до самопрограмування.

Діва

В цю добу Дівам потрібен довірчий діалог, але ще важливіше емоційний резонанс, синхронність бажань, невербальний зворотній зв’язок. Висока чутливість допоможе багато чого зрозуміти без слів. Не виключено, що ви і близькі вам люди станете по відношенню один до одного телепатами і трошки гіпнотизерами, почнете вгадувати або вселяти думки на відстані. Бій курантів дасть привід сказати щось важливе.

Терези

Для Терезів умовою спокійної зустрічі Нового року стане турбота про самопочуття, своє чи близьких. Ваш обов’язок подбати про порядок і безпеку в дрібницях. Зірки радять заздалегідь приготувати все необхідне, тоді в ключовий момент ніщо не зіпсує вам святковий настрій. Замість традиційного келиха шампанського, добре використовувати інші напої, наприклад, фреш з трав’яним бальзамом.

Скорпіон

Для Скорпіонів дзвін курантів пов’язаний не тільки з проводами року, але і з підсумком недавніх дій. Якщо ви про щось забули, ще є час пригадати й реалізувати решту намірів по гарячих слідах. Атмосфера цієї доби обіцяє бути рівною, передбачуваною і сприятливою, а також трохи таємничою, яка розташовує до мрій або гіпнотичного трансу. Не час для бурхливих приcтраcтей, ризику і авантюр.

Стрілець

Стрільцям зірки нагадують, що Новий рік — свято «затишне» і радять зустріти його вдома (або віддаленій подібності домашнього вогнища). Наприклад, в гостях у земляків або хороших знайомих. В колі близьких людей буде більше приводів для довірчої бесіди, без неї сценарій виявиться неповним. Варто матеріально вкластися в сімейні посиденьки, і в чужий будинок небажано заявлятися з порожніми руками.

Козеріг

Козерогам важливо провести старий рік і зустріти новий у відповідній емоційній, ментальній і духовній атмосфері. Для цього їм необхідно опинитися у відповідному середовищі — в іншому випадку, «краще бути одному, ніж разом з ким попало». На щастя, залишитися без компанії свого рівня вам не загpожує. Питання лише в тому, чи буде вона реальною чи віртуальною, близькою або організованою дистанційно.

Читайте також: Як потрібно зустріти рік Білого Щура, щоб бути щасливим. Всього 5 речей, на які потрібно звернути увагу

Водолій

Водоліям зустріч Нового року допоможе знайти рівновагу, при цьому терапевтичний тут скоріше сам процес, ніж результат. Якщо ви в невідповідному настрої, краще довіритися потоку подій — і ви самі не помітите, як все поступово стане на свої місця. Заспокійливо на вас вплине традиційний святковий шопінг, особливо, якщо ви будете купувати все методично і строго за списком.

Риби

Напередодні Нового року у Риб загостряться унікальні таланти, які самі Риби приймуть як належне. Вам буде інтуїтивно підвладна магія слова і думок, притаманне «внутрішнє знання». Можливі моменти з серії «спогади про майбутнє». Ви правильно прочитаєте надихаючий або застережний знак долі. Прийде допомога, здогад підтвердиться. Обнадіє звістка від одного роботодавця або покровителя.

You cannot copy content of this page