Чим порадує перший день останнього місяця осені кожного зі знаків Зодіаку: гороскоп на 1 листопала

Овен

Сьогодні Овни схильні до оптимізму і романтики. Зірки нагадують, що важливо не тільки розправити крила для польоту, але і мати аеродром для посадки. Вічний пошук і безконтрольне розширення меж стають утопією, є ризик побігти за мрією, що йде, або за лінією горизонту, що вислизає. Пора звузити цілі і починати втілювати мрію в життя, наприклад, подумати про кар’єру в набутій спеціальністі. Джерело

Телець

Сьогодні Тельці можуть дозволити собі бути дослідниками або ідеалістами, відійти від практичної мети чи ідеологічної програми. Необхідні лише ази безпеки, а вона в цю добу полягає скоріше в почутті міри, ніж у встановленні кордонів. Не біда, якщо ви ненадовго розслабитеся, піддастеся емоціям, спогадам, привабливості чужої культури, закриєте очі на якісь неясності, похибки.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам не варто гнатися за зовнішнім успіхом: складно зловити удачу і обійти конкурентів. Але ніщо не заважає вам приховано працювати над своїми слабкостями. Добре опинитися в оточенні, яке додає оптимізму і стимулів до розвитку. Варто стежити за нюансами обстановки і чужої поведінки. Якщо противнику довго щастило, зірки натякають, що умови гри скоро зміняться, і, можливо, шанси зрівняються.

Рак

Сьогодні Ракам важливо не тільки прийняти турботу від інших людей, але і самим віддати у світ щось хороше, особливо, в складний для себе момент. Трансформація власних негативних емоцій у добрі справи благотворно вплине на хід подій, на моральне і навіть фізичне самопочуття. З’явиться профіт на майбутнє, наприклад, додатковий простір для маневру або прихильність потенційного ворога.

Лев

Цей день Левам добре присвятити не рутині і гонитві за зовнішнім успіхом, а неординарним вільним заняттям або відпочинку. Не варто відмовляти собі у надихаючих спогадах і частці ідеалізму. Можна пережити любовний або духовний екcтаз, з чимось попрощатися, глибше відчути невідворотність змін. Благотворно подіє контакт з природою, музика, фільм або книга з тематикою, співзвучною з вашими думками.

Діва

Сьогодні Дів відвідає неробочий розслаблений настрій. Над раціональним мисленням візьме верх ідеалізм. Зросте чутливість, потреба в духовному взаєморозумінні. Навіть інтерес до поневірянь, пригод, до пошуку щастя, будинку або істини, що підживлює ця доба, виразиться пасивно: у мріях, утопічних планах і тязі до віртуальної реальності. Добре побути вдома або в тихому притулку.

Терези

Сьогодні Терезам має сенс не зупинятися на досягнутому і витягти із ситуації якомога більше користі. Незважаючи на те, що день не розташовує до підвищеної діловитості і може утруднити концентрацію уваги, залишається можливість добитися непоганих додаткових результатів за рахунок інших переваг. Наприклад, ситуації, гармонії переконань або очевидного взаємозбагачення на культурному рівні.

Скорпіон

Сьогодні зірки звільняють Скорпіонів від необхідності занадто строго слідувати правилам — в тому числі, тим, які вони встановили для себе самі. Наприклад, можна забути про дієту і дозволити собі додаткові ласощі, особливо, екзотичні. Настрій можуть підняти випадкові витрати, подарунки або щасливі знахідки. Варто уникати в цей день планових заходів, великих довгострокових вкладень.

Стрілець

Стрільцям день дарує удачу і душевний підйом, але позбавляє самокритичності. Можлива схильність закрити очі на свої недоліки, порушити дієту, пробачити те, що не можна пробачати, або якось інакше підмінити реальність міражем. Черговий випадок свого везіння багато які Стрільці розцінять як само собою зрозумілий, не помічаючи, що деякі їх досягнення знецінюються, а права потребують переконливого підтвердження.

Козеріг

Сьогодні зірки радять Козерогам не перепрацьовувати і, за виконання обов’язкових справ, влаштувати собі хвилину відпочинку. Особливо важливо зробити це у другій частині дня. Будь-яких нових справ в цю добу починати не рекомендується: чим сильніше натхнення, тим вище ймовірність обману або помилок. У кращому випадку, ви будете квапити події, а в гіршому ризикуєте знову піти по стежці знайомих помилок.

Водолій

Водоліям сьогодні важливо бути з кимось на одній хвилі, що має свої підступні сторони. Під впливом сьогоднішньої атмосфери майбутнє може малюватися вам в надміру романтичних райдужних тонах. Якщо ви піддаєтеся магії колективних спогадів і будуєте подальші плани, виходячи з вчорашнього дня, ваші мрії здійсняться «криво». Зберігаючи вірність дружбі і ідеалам, необхідно врахувати мінливу реальність.

Читайте також: Ніколи не ігноруйте сни, в яких до вас приходять пoкiйнi. Ось чому вони сняться насправді

Риби

Сьогодні Риби амбітні, але залежні від власних ілюзій і авторитетних для себе думок. Саме з-за цього ви можете поставити собі фантастичну мету і зробити крок назад, навіть подумки налаштувавшись на прогрес. Планування в цю добу утруднене через необ’єктивність. Буде важко виокремити з потоку цінних старих ідей застарілий матеріал, який час відкинути чи безжально переробити.