Чим в жодному випадку не можна прикрашати ялинку на Новий рік 2019. Будьте обачні

Магазини пропонують величезний вибір новорічних прикрас та аксесуарів для ялинки: різнокольорові кулі, фігурки символу роки, бантики, підкови та інше. Які ж іграшки привернуть до вашого будинку щастя, а які принесуть лише проблеми і негатив? Джерело.

Які іграшки можна вішати на ялинку в 2019 році?

Розбиті іграшки. Ялинкові іграшки мають свою енергетику, тому якщо на ній є пошкодження, відколи або навіть малопомітні, на перший погляд, тріщини, краще скоріше від неї позбутися, так як щастя вона не принесе. Биті ялинкові іграшки, як і посуд немов магніт притягують проблеми і невдачі в родину.

Тому заздалегідь переберіть прикраси для новорічної красуні і викинете всі, які хоч трохи пошкоджені. Не намагайтеся склеїти іграшку, так як її енергетику відновити все одно не вдасться.

Іграшки чорного кольору. Новий рік – веселе сімейне свято, тому ялинку потрібно наряджати яскравими кольоровими іграшками. Іграшки чорного кольору несуть важку енергетику і притягують негатив, тому їх вішати на ялинку не можна.

Іграшки у вигляді тварин. Вважається, що на ялинці повинен бути тільки символ Нового року 2019 – це Свиня. Інші іграшки у вигляді тварин вішати не рекомендується, так як вони з символом року можуть не подружитися і це негативно позначиться на її прихильності до вам в майбутньому році.

Матові однотонні кулі. Такі ялинкові іграшки мають слабку енергетикою, тому у виборі ялинкових прикрас, віддайте перевагу яскравим блискучим кулям, які створять в будинку позитивну енергетику і атмосферу.

Які іграшки можна повісити на ялинку в 2019 році?

Жовтий колір. Щоб в 2019 році вас супроводжувала удача, на вашій ялинці повинні бути прикраси, які сподобаються покровительці наступаючого року – Жовтої Свині. Це іграшки жовтого, зеленого, золотого або оранжевого кольору – вони несуть в собі позитивну енергію, тому допоможуть залучити у ваш будинок благополуччя і багатство.

Іграшки срібного кольору. Якщо в році, що минає у вашому домі частими гостями були сварки і конфлікти, обов’язково повісьте на ялинку іграшки срібного кольору, вони допоможуть прибрати негатив і відновити в будинку сприятливу енергетику і гармонію.

Читайте також: Як залучити щастя, добробут та гармонію у Новому році

Іграшки природних кольорів. Покровителька 2019 року – Земля, тому якщо на ялинку повісити іграшки природних кольорів – бежеві, зелені, блакитні – це посилить енергетику новорічного дерева і допоможе залучити до вас удачу, щастя і благополуччя.

Гірлянда. Обов’язково повісьте на ялинку вогники, яскравий пухнастий дощик, новорічна красуня повинна бути яскравою і красивою, тоді і наступний рік для вас буде незабутнім і вдалим, багатим на позитивні емоції і нові враження.