Як залучити щастя, добробут та гармонію у Новому році

Психологи стверджують, що існують методи, які допоможуть привабити щастя у Новому 2019 році.

Яких правил потрібно дотримуватись, щоб рік почався вдало?

1. Ви маєте вирішити свої фінансові проблеми. Обов’язково віддайте усі борги. Лише за таких умов рік буде позбавлений грошових негараздів. Зайві зобов’язання у псуватимуть ваш настрій.

2. Важливо налагодити добрі стосунки з рідними, друзями, колегами. Забудьте образи! Адже вони лише забирають вашу енергію, яку можна використати для добрих справ.

3. Напишіть на аркуші паперу усе хороше, що сталось з вами у минулому році. Подумки подякуйте. Психологи кажуть, що дякувати потрібно не лише за позитивні події життя, а й за негатив та випробування, які роблять людину витривалішою, мудрішою та зваженішою. Налаштуйтесь отримувати більше позитивних емоцій у 2019 році.

4. Приберіть у помешканні. Важливо позбутись банальної пилюки і бруду. Очистивши будинок, ви очистите й себе внутрішньо. Використайте час прибирання для аналізу своїх вчинків, невдач, досягнень у минулому році.

Читайте також: Як очистити будинок від негативу перед Новим роком: позбудьтеся від усього неприємного, що сталося за останні 12 місяців і відкрийте двері в щасливе майбутнє

5. Подбайте про подарунки для близьких. Усі люблять отримувати подарунки. Але дарувати презенти – не менше щастя. Рекомендуємо добре подумати про те, що дарувати батькам, дітям, коханому чоловікові і найкращій подружці. Зважайте на їхні вподобання та захоплення.