fbpx

Чим здивує і порадує кожного з нас 2019 рік за китайським гороскопом

2019 рік Жовтої Земляної Свині – рік, завершальний 12-річний цикл східного календаря. Цей період характерний завершенням справ, підведенням підсумків та отриманням щедрих дивідендів за свої труди.

Щур
Любов. Досить романтичний рік Жовтої Свині виявиться для Щурів. Ці люди відчують натхнення від нової закоханості чи відчують в собі бажання відновити стосунки зі своєю другою половинкою. І тим і іншим варто вирушати в романтичну подорож.

Кар’єра і фінанси. З грошима у запасливих Щурів в цей період буде не так райдужно. Щоб відчувати себе комфортно і дарувати щастя іншим, їм доведеться чимало витратитися. Але це будуть приємні витрати, про які не варто шкодувати. Та й справи у Щурів в 2019 році будуть суперечливі, а до зими можливо навіть підвищення по службі.

Здоров’я. Щурі завжди дуже відповідально підходять до питань здоров’я, і наступний рік не стане винятком. Але тепер до регулярного відвідування лікарів варто додати і заняття по зміцненню організму, а значить спорт і регулярний прийом вітамінів – саме те, що вам потрібно.

Бик
Любов. Не найбільш спокійний рік чекає на людей, народжених у рік Бика. Даючи волю емоціям, такі особи можуть розлучатися з коханими або влізати в чужі стосунки. Якщо ви не зумієте впоратися зі своїм запалом, у вас можуть бути серйозні проблеми.

Кар’єра і фінанси. Рік Жовтої Свині для Биків буде заможним, а враховуючи їх наполегливий характер, ці люди можуть зірвати справжній куш. Щоправда, станеться це лише в тому випадку, якщо Бики будуть працювати на межі своїх можливостей, а не захоплюватися амурними справами або витрачати життя на розваги.

Здоров’я. Цей рік небезпечний для Биків рeцuдuвами давно забутих хвоpoб. Особливо важко доведеться людям, які мають проблеми з сyглобами і хpeбтом. Таким людям з початку року варто грунтовно зайнятися реабілітацією.

Тигр
Любов. Особистостей, народжених у рік Тигра, очікує чимало спокус у цьому році. Ви будете користуватися успіхом у протилежної стaті, що саме по собі дуже приємно. Головне не користуйтеся цим в корисливих цілях, щоб не завдати близькій людині дyшевну тpaвму.

Кар’єра і фінанси. В плані кар’єрного росту рік очікується не найщасливішим. Вам доведеться конкурувати за право зайняти посаду, і ця конкуренція буде не на вашу користь. Та й з фінансами явного збільшення очікувати не варто. Швидше за все, вам доведеться багато витрачати, але це будуть приємні витрати, на себе і своїх коханих.

Здоров’я. Рік Жовтої Свині ідеально підходить для подорожей, пов’язаних з оздоровленням організму. Тому відвідуйте оздоровчі курорти або вирушайте в гори, де можна вживати натуральну їжу і дихати чистим повітрям.

Кролик
Любов. Жовта Свиня буде допомагати Кроликам у всіх їхніх починаннях, і насамперед, у справах амурних. Особливо щедрою на почуття видасться друга половина року, коли багато Кроликів зустрінуть людину, яка змінить їх життя. Дбайливо поставтеся до цієї зустрічі, адже вона обіцяє бути доленосною.

Кар’єра і фінанси. Протягом 2019 року у бізнесі у Кроликів буде виходити абсолютно все. Ви з легкістю будете укладати договори, які іншим не під силу, а граючи в лотерею, можете зірвати чималий куш. Головне вірити в свою удачу.

Здоров’я. Господиня наступаючого року захистить Кроликів від серйозних захворювань і тpaвм. Правда і самим вам не завадить сумлінніше ставитися до стану організму, тепліше одягаючись в холоди і відмовляючись від шкідливих продуктів, які можуть викликати проблеми з сepцем і сyдинaми.

Дракон
Любов. У наступаючому році перед Драконами стане серйозний вибір між коханими людьми. Вам доведеться прийняти вольове рішення, яке сподобається далеко не всім. Слухайте своє серце, щоб не зробити непоправну помилку, про яку доведеться гірко шкодувати.

Кар’єра і фінанси. В більшості своїй Дракони знаходять своє призначення в бізнесі, де у них практично немає конкурентів. Однак наступний рік все змінить. Якщо ви бажаєте розвинути вигідну справу або проявити себе, вибирайте сферу, пов’язану з творчістю.

Здоров’я. У наступаючому році, вам категорично протипоказані великі фізичні навантаження. Вони негативно вплинуть на хpeбет і можуть спpoвокувати утворення гpижі. Крім того, задумайтеся про відмову від куpiння і обмежте вживання aлкoгoлю.

Змія
Любов. Рік Жовтої Свині очікується для Змій непростим, а все тому, що їм доведеться вступити в конфлікт з родичами коханої людини. Дане протистояння може зруйнувати стосунки, якщо ви не проявите терпіння і розсудливість.

Кар’єра і фінанси. Змії будуть всіма силами прагнути поправити своє матеріальне становище, але їм будуть заважати уявні друзі, які стануть красти у Змій прогресивні ідеї і будувати підступи. Перегляньте своє оточення, і ваше фінансове становище одразу піде на поправку.

Здоров’я. Зміям слід перестати сприймати інформацію близько до серця. Ваша вразливість і підвищена недовірливість не принесуть користі, а ось спокій і розсудливість допоможуть зберегти в порядок нервову систему.

Кінь
Любов. Особам, народженим в рік Коня, з настанням нового року доведеться проявити всі свої почуття, щоб утримати поруч кохану людину. У відносинах буде спостерігатися спустошення, і тільки ваше щире бажання зберегти любовний союз може запобігти розриву відносин.

Кар’єра і фінанси. Справжні трудяги, Коні відчують підтримку від господині прийдешнього року, завдяки чому почнуть цей рік на хорошій ноті і з масою цікавих ідей. Важливо лише обзавестися надійною командою, яка допоможе вам у здійсненні намічених планів.

Здоров’я. Безтурботно ставляться до власного здоров’я Коні і в 2019 році не змінять своїм принципам. А це загpoжує серйозними проблемами, перш за все, погіршенням роботи серця. Прислухайтеся до поради і пройдіть обстеження у першій половині року.

Коза
Любов. Будьте готові до того, що 2019 рік почнеться для вас з розставання з коханою людиною. Можливо, ви серйозно образили кохану або не берегли відносини. Настав час зробити правильні висновки і спробувати повернути любов.

Кар’єра і фінанси. Рік Жовтої Свині для людей, народжених у рік Кози, буде супроводжуватися серйозними викликами. Вам запропонують зайняти високу посаду, але для цього потрібно буде змінити профіль роботи або виїхати з країни. Ризикуйте, в цьому році ризик буде виправданим!

Здоров’я. Діагностика – саме те, що допоможе вам провести цей рік у відносно хорошому стані. Вам будуть докучати захворювання невідомого походження, і лише повноцінне обстеження дозволить знайти причину недуги. А ось займатися самолікуванням собі дорожче.

Мавпа
Любов. Особам, народженим в рік Мавпи, господарка прийдешнього року подарує чимало цікавих зустрічей. Вони будуть насолоджуватися фліртом, і змінювати партнерів як рукавички. Але якщо для одиноких Мавп це хороший досвід відносин, то для сімейних осіб – ризик попастися на зраді. Слідкуйте за своїми діями і не ускладнюйте собі життя.

Кар’єра і фінанси. У рік Жовтої Свині у вас відкриються незвичайні ораторські здібності, які дозволять залучати до себе людей і заряджати їх своїми ідеями. Використовуйте цей дар по максимуму, адже другого такого шансу може і не бути.

Здоров’я. Будьте обережні, вибираючи екстремальний відпочинок в 2019 році. Ваша легковажність може обернутися серйозними тpaвмами, які на довгий час прикуют вас до лікарняного ліжка. Це ж стосується зимової ожеледиці.

Півень
Любов. Якщо ви бажаєте завоювати серце коханої людини або відчути гармонію у стосунках, в рік Жовтої Свині вам необхідно стати гранично відвертими з коханими. Зізнайтеся їм у своїх почуттях, розкажіть про те, що вас турбує, і ось побачите, кохана людина обов’язково зрозуміє вас і оцінить ступінь довіри.

Кар’єра і фінанси. Враховуючи не найпростіший характер Півня, особам, народженим в цей рік, доведеться проявити чудеса дипломатії, щоб знайти спільну мову з робочим колективом. В іншому випадку ні кар’єрного зростання, ні фінансової забезпеченості в 2019 році вам не бачити.

Здоров’я. Ваша «ахіллесова п’ята» – розхитана нервова система, і рік Жовтої Свині позначить дану проблему. Щоб впоратися з нервами, спробуйте освоїти заспокійливі практики, наприклад, йогу або медитацію.

Собака
Любов. У наступаючому році особистості, народжені в рік Собаки, будуть змагатися зі своїми коханими за верховенство в сім’ї. Супередка почнеться в жартівливій формі, але може перерости в серйозне протистояння і вплинути на стосунки з чоловіком або дружиною.

Кар’єра і фінанси. Непогане матеріальне становище Собак в цьому році може стати просто відмінним, якщо ці люди не боятимуться йти на ризик. Авантюризм у цьому році частіше буде радувати, ніж розчаровувати, а тому наберіться хоробрості і вперед, до успіху!

Здоров’я. Рік Жовтої Земляної Свині призведе Собак до необхідності стежити за своїм харчуванням. Щоб не погіршити здоров’я вже навесні постарайтеся позбавитися від куріння і переглянути свій раціон. Відмова від жирної і смаженої їжі – ясаме те, що вам потрібно для здоров’я.

Свиня
Любов. Для людей, народжений у рік Свині цей період видасться найбільш щасливим. 2019 рік ідеально підходить не тільки для пропозиції руки і серця, але і для зaчaття пoтoмства. У вас є всі шанси взяти від цього року по максимуму! Не пропустіть такий випадок!

Кар’єра і здоров’я. Наступаючий рік допоможе розкрити у вас ділову жилку, а значить, вже в перші місяці 2019 року задумайтеся про власний бізнес. При відповідальному підході і величезному бажанні ця робота може стати справою всього вашого життя.

Здоров’я. Міцне здоров’я не підведе вас у наступаючому році, але тільки якщо ви самі не станете шкодити йому. Постарайтеся дотримуватися режиму відпочинку і сну, не переїдайте і обмежуйте вживання aлкoголю. Цим ви убезпечите себе від безлічі проблем.

Джерело.

You cannot copy content of this page