Чим здивує січень 2020 року кожного зі знаків Зодіаку

Перший місяць 2020 роки для більшості з нас може стати далеко не найсприятливішим. З іншого боку, зірки і планети будуть досить творчими для нових починань. Позбутися від невезіння допоможуть три магічних способу і крапелька віри в себе.

Овен

У Овнів висока ймовірність зустріти на своєму шляху приємну людину. Можна сфокусуватися на пошуках другої половинки, але при цьому краще все одно перевіряти сумісність. Це допоможе не розчаруватися на початку любовного шляху. На справах краще не зациклюватися, фокусуючись тільки на обов’язках і на те, що не можна відкладати в довгу шухляду. Цей час буде ідеальним для покупок, подарунків, розваг. Джерело

Телець

Астрологи радять Тельцям на початкових етапах 2020 року побільше спілкуватися з щирими Знаками Зодіаку. Ці люди допоможуть доброю порадою, нададуть посильну психологічну підтримку у важку хвилину. Це не означає, що Тельці поодинці нічого не зможуть зробити. Навпаки, у них буде багато сил і енергії для подолання будь-яких перешкод на своєму шляху. Просто деколи всім нам потрібна підтримка.

Близнюки

Виконання бажань – це не тільки фізичні дії. Дуже важливий психологічний настрій. У січні зірки і планети будуть на боці Близнюків, тому вони можуть скористатися спеціальними техніками виконання бажань. Після цього можна приступати до активних дій в кожній із сфер. Це буде вкрай продуктивний час в роботі, амурних справах, фінансовому світі. Можна витрачати і заробляти гроші, знайомитися з людьми.

Рак

Ракам варто знайти нові способи залучення удачі і везіння в своє життя, тому що в цьому напрямку зірки і планети тимчасово перестануть допомагати людям цього Знака. Астрологи рекомендують приймати людей такими, якими вони є, не намагаючись їх виправити. Особливо важливим це буде в сімейних відносинах, в дружбі, в коханні. Що стосується відносин з грошима, то тут Ракам доведеться повністю довіритися своїй інтуїції, яка буде дуже сильною і допоможе їм вирішити будь-які негаразди.

Лев

Левам варто в січні пильно стежити за своїм здоров’ям і піклуватися про нього. Десять правил сильною енергетики та емоційного здоров’я допоможуть цим людям почати рік успішно. Фізичне здоров’я буде не менш важливим, тому знадобиться більше рухатися, ретельніше стежити за раціоном і краще висипатися. Все це дозволить Левам впоратися з будь-якими життєвими труднощами і проблемами в два рахунки.

Діва

Фінансова сфера життя для Дів виявиться однією з найважливіших, тому саме на ній рекомендуються сфокусувати свою основну увагу. Сім корисних правил на кожен день допоможуть Дівам досягти успіху в цьому напрямку. Що стосується любові і взаємин, то тут астрологи рекомендують не цуратися нових знайомств, зустрічей і веселих святкових заходів.

Терези

Втілити мрію в реальність Терезам допоможе сила думки, впевненість, ентузіазм і мотивація. В роботі, бізнесі та фінансовій сфері людям цього Знака Зодіаку доведеться довіритися здоровому глузду. У спілкуванні з людьми не варто зациклюватися на неприємностях, жити образами, дратуватися і лаятися, тримати злість. Січень буде дуже динамічним місяцем для Терезів, тому їм краще не братися за складні справи, а сфокусуватися на чомусь зрозумілому і простому.

Скорпіон

Скорпіонів можуть очікувати найрізноманітніші справи. Багато з них виявляться вкрай витратними в плані енергії і сил. Саме тому їм варто задуматися про те, як відновити сили максимально швидко. Експерти рекомендують витрачати їх обережніше. Для цього доведеться ретельніше планувати справи і фокусуватися на свої особисті проблеми. Надавати допомогу оточуючим можна ближче до кінця місяця, якщо всі свої справи будуть вирішені в термін.

Стрілець

У Стрільців очікується підвищення емпатії. Через це перший місяць 2020 року може виявитися досить яскравим, але не без труднощів. Стрільці зуміють краще відчувати людей, але в той же час на них можуть навалитися чужі проблеми і переживання. Доведеться ділитися енергією і часом. Але і в цьому буде щось хороше: навколишні захочуть повернути Стрільцям їх доброту і увагу.

Козеріг

У Козерогів в січні очікуються сприятливі дні в плані енергетики і удачі. Єдине, чого варто побоюватися, – занепокоєння і апатії. Підвищити настрій допоможе спілкування з близькими людьми. Можна сміливо братися за нові справи: відправлятися у відрядження, подорожі, здійснювати дорогі придбання, вкладати гроші у власний розвиток або отримання нових емоцій. Ділова сфера набуває величезного значення, тому не варто лінуватися.

Водолій

У Водоліїв починається період підвищеної активності. Астрологи вважають, що ці люди можуть змінити своє життя на краще, змінити долю. Апогеєм позитивної енергетики планет і зірок стане середина місяця. Приблизно з 12 по 20 січня Водоліям можна братися за будь-які справи і не боятися перешкод. У відносинах з людьми варто уникати стереотипного мислення. У важкі хвилини можна сміливо покладатися на інтуїцію.

Читайте також: Пророцтво Ванги на 2020 рік: людство чекають доленосні рішення і зміни

Риби

Рибам доведеться зосередитися на роботі. Можна скористатися спеціальними замовляннями на удачу, щоб в справах все виходило, але важливіше просто налаштуватися на робочий лад. Чим більше завдань вдасться вирішити Рибам в січні, тим вдаліше буде весь рік. Не варто збирати образи, старі речі або інший негатив. Потрібно допомагати оточуючим, але не жертвуючи своїми інтересами.