Чим здивує українців червень – відповідь астролога

Перший літній місяць почнеться з проходження Місяця за знаком Рака – це хороший знак, оскільки всім хочеться насолоджуватися літом та його плодами, а транзит Місяця якраз сприяє домашнім справам.

“Ситуацію “зіпсує”, щоправда, транзит Меркурія в Тельці – він вкаже на тимчасові обмеження або ситуації, які потрібно тримати під контролем”, – повідомила вона.

Експерт додала, що Меркурій 3 червня виходить з ретроградного руху і життя знову придбає логічні обриси, за якими живе суспільство.

“Практично весь місяць дві планети – Венера і Марс будуть перебувати в знаках своєї сили. Соціальне життя прийде в небувалу активність. Проявиться і Юпітер – активізуються законодавчі процеси, розширяться духовні практики. Загалом, можна сказати, що вищі сили посилають нам якийсь “чарівний пендель”, – говорить астропсихолог.

“Водночас Сатурн входить в ретроградну фазу, яка триватиме до 23-го жовтня. Це лише означає, що суспільство готове працювати над “помилками”. Сатурн уповільнює всі робочі та життєві процеси, виконуючи роль такого філософа Сонячної системи. Це час, щоб пройти інвентаризацію бізнесу, розібратися з особистим життям і приділити увагу здоров’ю”, – додала вона.