fbpx

Cюрприз за сюрпризом. Гороскоп на 20 червня: Тельці опиняться у складній ситуації

Овен

День не такий вже й поганий, але все псує напруженість емоційного фону. У середині дня можливе відчуття тривоги, яке буквально зв’яже руки: важко буде зосередитись на чомусь, окрім власних переживань.

Телець

Ви опинилися в складній неоднозначній ситуації, знайти вихід із якої не так просто. Ви не поблажливі ні до своїх слабкостей, ні до чужих – останнє робить спілкування з вами неприємним для багатьох.

Близнюки

Ви плідно працюєте та інших закликаєте до того ж, даєте доручення, вирішуєте організаційні питання. Яскраво виявляються лідерські якості. Близнюки здатні вести за собою навіть тих, кого і з місця не зрушиш. Підходящий день для участі у професійних заходах.

Рак

З ділової точки зору це день не найсприятливіший і багатообіцяючий: на серйозні успіхи в роботі не доводиться розраховувати. Зате у вас є шанс познайомитися з людьми, які невдовзі допоможуть вам піднятися кар’єрними сходами.

Лев

День необдуманих вчинків, рішучих дій, справжній мотив яких не зрозумілий навіть представникам знаку. Вся справа в тому, що Левів веде інтуїція, а здоровий глузд за нею просто не встигає. Результати ваших вчинків будуть несподіваними, але все ж таки приємними.

Діва

День буде вдалим для тих, хто не лінується обмірковувати кожен свій крок і знає, наскільки важлива передбачливість при вирішенні будь-яких питань. Ваша чарівність зіграє не останню роль у ході ділових переговорів, але покладатися тільки на неї не слід.

Терези

Вдалий день для вирішення багатьох проблем, як професійних, так і особистих. Делікатність, гнучкість, бездоганне почуття такту допомагають ладнати з людьми, а завдяки багатій фантазії ви легко знаходите вихід із будь-якої ситуації.

Скорпіон

Цей день складається не так просто, як хотілося б, доводиться поламати голову, щоб знайти вихід із неоднозначної ситуації, порозумітися з людьми, які вам не надто симпатичні. Деякі представники знаку змушені кардинально змінити плани, щоб не образити близьких та друзів.

Стрілець

Ви занадто близько до серця приймаєте будь-які невдачі – навіть ті, на які не варто було б звертати увагу. На вашу адресу звучить більше критики, ніж зазвичай, і вас це неабияк засмучує. Радує те, що ви матимете можливість виправити свої помилки, загладити свою провину перед тими, кого ви мимоволі образили.

Козеріг

Доброзичливість, відкритість, готовність допомогти – ці риси вашого характеру сьогодні виявляються особливо яскраво, і люди до вас тягнуться. Однак часто оточуючих приваблює лише можливість скористатися вашою добротою.

Водолій

Почнеться день із новин, які змусять похвилюватися, та серйозних переживань. Можливі якісь неприємні події, багато представників знаку роблять прикрі промахи. Однак згодом вплив позитивних тенденцій посилюється і справи йдуть на лад. Вдається подолати давні розбіжності із близькими, налагодити стосунки у сім’ї.

Риби

Складний день. Тільки Риби, які вміють тримати себе в руках і «вимикати» емоції, коли вони недоречні, можуть досягти успіху. Не виключені фінансові проблеми.

You cannot copy content of this page