fbpx
Гороскоп

Дали коридор: що треба встигнути зробити у квітні під час затемнень – 2022

Перший коридор затемнень пройде із 30 квітня по 16 травня. Усі події, що походять від одного затемнення до іншого, відкладають відбиток на наступні вісімнадцять років. Як пережити період затемнень і чим він небезпечний?

Весняний коридор затемнень триватиме 17 днів. Він розпочнеться із сонячного затемнення у Тельці (30 квітня) та завершиться повним місячним затемненням у Скорпіоні (16 травня).

Весняне сонячне затемнення в Тельці торкнеться фінансової сфери, може спровокувати домашні негаразди. Раптова поломка побутової техніки 30 квітня – вплив затемнення.

Цього дня не можна займатися прибиранням, робити ремонт або робити великі покупки, брати та давати гроші у борг.

Оскільки затемнення загострюють будь-яку життєву ситуацію, у цей період підвищується ризик. У той же час сонячні затемнення спонукають людей до нових ідей та починань, навчання та вироблення корисних звичок.

Весняне місячне затемнення у Скорпіоні впливає на сферу сім’ї, любові та стосунків між людьми. Порозумітися навіть з однодумцями 16 травня буде непросто. Менше сперечайтеся, не сваріться, не проявляйте агресію. Уникайте негативно налаштованих людей та не наживайте ворогів.

У період місячних затемнень астрологи рекомендують дотримуватися наступних правил:

Присвятіть цей час собі, приділивши увагу собі і своїй сім’ї.

Позбудьтеся шкідливих звичок, виробіть нові позитивні установки.

Займіться саморозвитком та вдосконаленням особистості.

Знайдіть джерело натхнення та сил у спорті чи новому хобі.

You cannot copy content of this page