Дата народження розповість, які періоди вашого життя будуть найвдалішими і що вас в них чекає

Щастя будується з маленьких цеглинок, так що фокусуйтеся на кожному дні. Не сподівайтеся на диво тільки тому, що числа передбачили успіх. Намагайтеся очищати свій розум від сумнівів і страхів, роблячи енергетичну чистку.

Нумерологический розрахунок

Для того, щоб дізнатися, які періоди у вашому житті будуть найбільш вдалими, вам буде потрібно зробити два розрахунки. Перший стосується тривалості ваших так званих «білих смуг», а другий розкриває суть цього періоду, допомагає дізнатися більше про те, як саме варто себе поводити. Джерело

Для прикладу візьмемо таку дату народження: 21.10.1993. Перший розрахунок стосується тривалості доленосних і вдалих періодів. Щоб його дізнатися, треба скласти цифри числа і місяця: 2 + 1 + 1 + 0 = 4. Має вийти число від 1 до 9, тому якщо у вас, наприклад, вийде 12, то потрібно буде ще раз скласти цифри разом.

У нашому випадку перше число дорівнює 4, а це значить, що один вдалий період йде 4 роки, а потім на 4 роки настає період застою. Потім знову приходить в життя удача і позитивні зміни. Починається життєвий шлях завжди з позитивної ноти.

З 0 до 4 років, з 8 до 12, з 16 до 20, а також з 24 до 28 років і так далі вас чекають сприятливі події. З 4 до 8, з 12 до 16 і так далі жити буде складніше. Якщо число дорівнює 1, то це означає, що енергетика буде змінюватися щороку.

Що відбувається в позитивні періоди: Всесвіт налаштовується на позитивний лад. Людям в такий час більше і частіше везе, рідше наздоганяють негаразди, рідше відбуваються зустрічі з неприємними людьми.

Що відбувається в негативні періоди: насправді, не такі вже вони й негативні. Просто сподіватися на диво в цей час не варто. Експерти рекомендують сподіватися на досвід і мудрість, бути уважнішими і розважливими, не втрачати можливостей.

Друге число допомагає визначитися з тим, що вам необхідно робити в той чи інший період часу. Щоб його дізнатися, складаємо цифри року народження: 1 + 9 + 9 + 3 = 22. 2 + 2 = 4. Це означає, що друге число теж дорівнює чотирьом. Нижче ви можете дізнатися розшифровку другого числа.

Розшифровка другого числа долі

Одиниця. Таке число говорить про те, що в сприятливі періоди вам варто триматися ближче до людей, намагатися бути максимально добродушними і уважними до всього, що відбувається навколо. Це час любовної удачі. У несприятливі періоди вас можуть очікувати самотність і відчуженість або розчарування в людях.

Двійка. Експерти відзначають, що в сприятливі періоди у людей з таким числом долі з’являється максимальний творчий потенціал. Вони знаходяться на підйомі, їх продуктивність стає максимальною. Коли настає чорна смуга, краще не ризикувати і не купувати нічого дорогого.

Трійка. Це духовне число, тому в сприятливі періоди вам варто пам’ятати про творче мислення. Добрі думки будуть перетворюватися в позитивні події частіше звичайного. У вдалі періоди можна більше мріяти, дозволяти собі думати про щось хороше, ставити нові цілі. Коли настає знову звичайний період, краще дивитися на світ без рожевих окулярів.

Четвірка. Це число символізує собою стабільність. У сприятливі періоди вам потрібно більше відпочивати, розслаблятися. Коли позитивний час закінчується, то життя не змінюється для цих людей кардинальним чином. Ознакою того, що вони по життю йдуть в правильному напрямку, є гарний настрій, відчуття задоволеності і стабільності.

П’ятірка. У вдалі періоди людям з таким числом долі стане в нагоді їх чуття. Їм варто покладатися в багатьох питаннях на інтуїцію. Також їм допоможе наполегливість, рішучість і спостережливість. Коли позитивний період змінюється негативним, їм потрібно частіше проявляти обережність.

Шістка. В позитивні відрізки часу людям з таким числом долі необхідно доводити всі свої справи до кінця. В такому випадку вони будуть набиратися впевненості для несприятливих періодів. В цілому по життю їм дуже допомагає цілеспрямованість, а заважає найбільше заздрість і жадібність.

Сімка. Це число наділяє вас великою удачею в сприятливі періоди. Долати труднощі стає набагато простіше, а на життєвому шляху трапляється менше поганих людей. Коли енергетика змінюється, цих людей наздоганяє лінь і прокрастинація, тому хочеться просто кинути все і чекати дива. Але краще продовжувати працювати.

Читайте також: Жіночий гороскоп на листопад: гороскоп обіцяє представницям зодіакального кола досить проблемний листопад

Вісімка. У сприятливі періоди вам варто прагнути до пошуку себе. Ваше життя схоже на нескінченну гонку за щастям, тому періодично вам потрібно ковток свіжого повітря, зміна обстановки. Коли позитивний час закінчується, експерти радять не переходити в глуху оборону, а продовжувати підтримувати високий темп.

Дев’ятка. Це число означає, що коли на радарі з’являється сприятливий час, потрібно переводити себе з режиму «комфорт» в режим «активність». Під лежачий камінь вода не тече, але якщо ви будете рухатися і шукати своє місце під Сонцем, то обов’язково знайдете його. Навіть в несприятливий час ви зможете насолоджуватися плодами своєї праці і перемог.