Дати народження тих, на кого чекає успіх на початку лютого

Лютий готує приємні новини для деяких знаків Зодіаку. Популярний астролог Павло Глоба розкрив дати народження тих, на кого чекає удача на початку третього місяця зими.

Близнюки

Для представників цього знаку Зодіаку настане час фарту та виконання раніше намічених планів. Перший тиждень лютого виявиться чудовим періодом для поїздок, а також відвідування міжнародних виставок. На любовному фронті Близнюків чекають удача та можливість зав’язати тривалі стосунки.

Терези

У представників цього знаку з’явиться гарна нагода розкрити себе у творчості. Любов окрилятиме і наповнить сенсом існування. Початок лютого, за словами астролога Глоби, – це саме час ловити птаха щастя. На роботі Терези також зможуть проявити себе яскраво. Їх помітять та відзначать.

Козеріг

Початок лютого виявиться для Козерога добрим періодом придбань, подарунків для коханих та інвестицій у власне майбутнє. Важливо не забути про своїх близьких та коханих, у цей час необхідно побалувати їх. Крім того, згідно з гороскопом, очікується відмінний момент для зміцнення матеріального становища та вирішення фінансових питань.