Де варто відпочити у Туреччині: найпопулярніші молодіжні курорти

Збираєшся купити тур до Туреччини, але не знаєш, який курорт вибрати? Якщо цікавить тусовка в режимі нон-стоп і бурхливе нічне життя, тоді вибирай з наступних трьох. Безліч нічних клубів і цілі вулиці барів – усе це можна знайти в Туреччині.

Мармаріс

Життя в Мармарісі починає вирувати з 10 години вечора, коли відкриваються численні бари й дискотеки на злачній вулиці Street Bar. Причому, щоб її знайти, навіть не треба слідувати за вказівниками – просто йди на звук.

Особливість нічних клубів Мармаріса – безкоштовний вхід. Найпопулярніші заклади тут – The Beach Club, що відрізняється цікавою шоу-програмою і Crazy-Daisy, що популярний серед російських туристів. Крім Street Bar є сенс прогулятися й набережною Узуньялі, де також є багато барів і кілька пляжних дискотек.

Бодрум

Це місто на узбережжі Егейського моря багато хто порівнює з легендарною Ібіцою. Саме тут любить відпочивати золота молодь Туреччини. У Бодрумі можна знайти злачні заклади на будь-який смак: заклади з рок, джаз-музикою і, звісно, традиційні дискотеки. Найвідоміший нічний клуб в Бодрумі – Halikarnas. Він розташований прямо на узбережжі й може вмістити понад 5000 осіб! Також популярне місце Orangе. Все нічне життя сконцентроване в центрі Бодрума. Є ціла вулиця барів і дискотек (там і розташовані Halikarnas і Orangе), тому для любителів нічного життя краще селитися в межах міста.

Читайте також: Знайшла кохання на іншому кінці світу: фантастична історія життя українки в далекій країні

Кемер

Саме в Кемері знаходяться кілька знаменитих на всю Туреччину нічних клубів: Aura, Inferno, Sharlotta. Вхід до них платний – в середньому $10-15, але найчастіше ще дають фішки на безкоштовний коктейль. У Кемері є й традиційна для курортів Туреччини вулиця барів. Вона, звісно, не така велика, як у тому ж Мармарісі, однак знайти заклад на свій смак можна. До речі, в деяких готелях Кемера організовують трансфери до клубу і назад після бурхливої ночі.

Джерело.