fbpx

Де взяти гроші на автомобіль: 6 способів швидко накопичити, які працюють

Багато хто вважає, що покупка автомобіля без розстрочок і кредитів – мета досить важкодоступна. Адже, як не крути, при середньому рівні заробітної плати, вартість навіть найдешевшої машини – сума величезна. Де взяти гроші на машину?

Насправді, для того, щоб накопичити на власний транспортний засіб, досить грамотно управляти фінансами. Найголовніше – це поставити мету, терміни і оптимізувати витрати, навчившись витрачати так, щоб грошей вистачало на все.

Визначтеся з сумою. Перед тим, як задуматися про покупку, треба оцінити своє фінансове становище, рівень зарплати, додаткові доходи і основні статті витрат. Сума всіх джерел грошових надходжень мінус прожитковий мінімум – це і буде цифра, яку ви зможете відкладати.

Виберіть автомобіль. Машину рекомендується купувати, виходячи зі своїх фінансових можливостей, щоб її обслуговування було вам по кишені. Зорієнтуватися в ціні вам допоможе простий принцип: ваша зарплата за рік і буде приблизною вартістю авто.

Поставте терміни. Найкраще позначити чітку дату покупки транспортного засобу. Щоб зрозуміти, скільки часу буде потрібно для накопичення, вартість машини поділіть на суму, яку ви зможете відкладати щомісяця.

Читайте також: Очищаємо зливні труби без хімії: 5 швидких і ефективних способів

Ведіть домашню бухгалтерію. Привчіть себе регулярно записувати всі доходи і витрати. Тоді гроші не будуть витікати «незрозуміло куди». Відмінно для цих цілей підійдуть мобільні додатки, варіацій яких досить чимало.

Купівля автомобіля. Якщо прав у вас немає, то, напередодні придбання транспортного засобу, запишіться в автошколу (оптимальніше всього – за 3-4, так не встигне «вивітриться» отриманий досвід і знання). Важливо визначитися з місцем покупки (нова з салону, б/у по знайомству або зі спеціалізованих сайтів продажів).

Маленькі радощі. Якщо ви все-таки зважилися відкладати гроші і збирати на машину, що вимагає обмежень і дисципліни, не забувайте іноді себе балувати – поїздка на море влітку, смачна кава або шоколадка, раз на місяць вечеря сім’єю в ресторані. Вибирайте те, що приносить вам задоволення . Адже важливо не втратити смак до життя і економити з розумом!

Джерело.

You cannot copy content of this page