fbpx
Гороскоп

День буде непростим для Близнюків, великі зміни будуть у Тельців: гороскоп на 9 листопада для всіх

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Цей день принесе неприємності лише в одному випадку, якщо ви самі їх створите. До реалізації нових проектів приступайте з обережністю, і лише після того, як переконаєтесь, що давні союзники готові вкотре підтримати вас. Можливі незначні витрати, невеликі фінансові труднощі, які незабаром буде подолано.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Не поспішайте. Справи, розпочаті цього дня, навряд чи вдасться швидко довести до кінця, але зусилля ваші не будуть марними. Обмежтеся запланованими покупками, утримайтеся від спонтанних витрат, навіть якщо грошові надходження перевершать ваші очікування. Непоганий день для переїзду або підготовки до нього, а також поновлення інтер’єру. Вас чекають великі зміни.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

День буде непростим, для досягнення будь-яких цілей доведеться докладати більше зусиль, ніж зазвичай. На щастя, ваш життєвий потенціал високий і вам вистачить енергії для того, щоб подолати всі перепони. Несприятлива фінансова картина є необачність невиправданих витрат.

РАК (23.06 – 23.07)

Завзято працюючи, знову і знову повертаючись до справ, які були розпочаті раніше і з якихось причин так і залишилися незавершеними, можна багато чого досягти. Проблема полягає в тому, що сьогодні багато хто схильний лінуватися і проводити час марно; в одних випадках це обумовлено втомою, в інших – відсутністю чітких цілей.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Обережніше з нововведеннями, день для них аж ніяк не найкращий, хоча спокуса спробувати щось незвичайне дуже велика. Люди, які обіцяють вам допомогу і підтримку, навряд чи дотримаються слова, так що в самий невідповідний момент ви опинитеся наодинці з власними нереалізованими ідеями. Ймовірно розчарування у ділових партнерах чи колегах протилежної статі.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Дрібні непорозуміння, що виникають на роботі, можуть завадити вам реалізувати якісь давні задуми або почати плідну співпрацю з новими партнерами. Виникають і суперечності з керівництвом, дрібні спочатку, вони з кожною годиною стають все серйознішими.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Для багатьох ви станете незамінним помічником та безцінним союзником. Доброта і великодушність допоможуть вам налагодити стосунки з людьми, які мають непростий характер і схильні довго і старанно вибирати друзів. Імовірні успіхи у навчанні, день підходить для будь-яких занять, що сприяють набуттю нових навичок та розширенню кругозору.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Варто причаїтися. Намагайтеся не потрапляти на очі впливовим людям, відкладіть обговорення важливих питань, займайтеся лише звичними, рутинними справами. День не вимагає від вас трудових подвигів та якогось надприродного ентузіазму: достатньо точності та акуратності у виконанні повсякденних обов’язків.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Ви сповнені оптимізму і впевнені у своїх силах – і не дарма. Справді, в цей день можна досягти значних успіхів, здобути гору над ворогами і непогано заробити. Головна умова — бути вимогливою не лише до оточуючих, а й до себе. День сприятливий для інтелектуальної діяльності, вирішення складних завдань.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Ви беретеся тільки за те, що вам під силу, і саме тому швидко справляєтеся з усіма справами. Якщо ж ви стикаєтеся з труднощами, то без зайвих роздумів звертаєтеся за допомогою до однодумців та просто знайомих, і така тактика виявляється дуже ефективною. Сприятливий день для виходу на нову роботу чи найму працівників.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Завдання, які ставить перед вами цей день, є непростими, але цікавими. Вирішуючи їх, ви не тільки отримаєте корисний досвід, а й зав’яжете цікаві знайомства. Не відмовляйтеся від участі у семінарах та конференціях, публічних виступів – ваші ідеї зацікавлять багатьох. Можна міняти місце роботи, у тому числі — повертатися туди, де ви колись плідно та із задоволенням працювали.

РИБИ (20.02 – 20.03)

День нескінченних розмов, здебільшого приємних, але досить безглуздих. Не довіряйте обіцянкам, які щиро роздають знайомі — швидше за все, вони залишаться невиконаними через несприятливий збіг обставин. Можливі незначні фінансові втрати, бізнесмени можуть зірвати угоди, які, як очікувалося, принесуть прибуток.

You cannot copy content of this page