День буде романтичним з приємними зустрічами і великими можливостями: гороскоп на 6 листопада

Овен

Цей день зробить Овнів чутливими, романтичними і внутрішньо податливими. Можливі труднощі з концентрацією уваги. Сентиментальності і деякій дезорієнтації може сприяти загальна атмосфера — наприклад, любовний сюрприз, якась спoкуса або подія, яка нагадає про минуле. Вас може повергнути в транс забута мелодія, випадково знайдений в архіві документ, лист від колишнього партнера. Джерело

Телець

Сьогодні зірки радять Тельцям не захоплюватися побудовою планів і уважніше розглядати несподівані подарунки долі, перш ніж робити далекосяжні висновки. Великий рuзик намалювати образ майбутнього, керуючись спогадом про минуле, і мимоволі запрограмувати себе на дії у вже не актуальному стилі. У поточних справах спробуйте довіритися власній інтуїції або чуттю друга (подруги).

Близнюки

Близнюкам варто врахувати, що день схиляє до мрійливості, змушує чіплятися за минуле і пов’язані з ним ілюзії. Гра пам’яті і уяви захопить і вас, і оточуючих. В рутинній роботі це сьогодні скоріше плюс, наприклад, знайдеться старий документ або запис. А от у стосунках імовірніше перекручення і звaблювання. Можливо, ви переоціните партнера або роботодавця, або він (вона) переоцінить себе.

Рак

В заплутаній обстановці цієї доби Раки легко прозрівають істину. І все ж варто бути обачнішими: вас не обдурить інтуїція, але може підвести сентиментальність, ностальгія. Поганий жарт може зіграти відстань, мовчання. Можлива ідеалізація далекої країни, чужої віри або партнера, з яким ви в розлуці. У планах на майбутнє не варто забігати вперед, так як не всі акценти поки розставлені вірно.

Лев

Сьогодні Левам загрожує наплив емоцій, в тому числі, пов’язаних з їх минулим. Можлива залежність від нав’язливих думок та ідей, сімейних таємниць, романтичних спогадів, інтuмнuх переживань. Щоб керувати потоком своїх мислеобразів і не стати іграшкою зовнішніх впливів, потрібен внутрішній стрижень, інакше почуття будуть написані у вас на обличчі і почнуть керувати вчинками. Не кращий день для ведення справ.

Діва

Сьогодні успіхи Дів залежать від проникливості і здатності входити з потрібними людьми в емоційний резонанс. Якщо це для вас не проблема, то ви легко прочитаєте чужі думки і почуття. Якщо ж ні, вам буде складно розгадати навіть прозорий натяк, чужий мотив залишиться «таємницею за сімома печатками». Спотворити картину може закоханість або інша ідеалізація, наприклад, споріднена прихильність.

Терези

Сьогодні зірки пропонують Терезам заглибитися в рутину, вона не обов’язково буде нудною. В звичних обов’язках можна знайти не тільки заспокоєння, але і щось романтичне. Якась деталь нагадає про минуле, викликає розчулення або ностальгію. Не варто забувати і про утилітарне: корисно розсортувати дрібниці, провести ревізію ліків, побутової хімії, витрат на лікyвання, господарство, утримання вихованців.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони підвищено емоційні, але непогано справляються з потоком переживань. Емоційна щедрість буде супроводжуватися фінансовою, особливо, якщо мова йде про любов і романтику. Зірки радять не боятися зануритися в минуле і віддатися забутим відчуттям. Це вдалий момент для інтuмного побачення, відновлення листування. Ностальгії може сприяти музика, випадок, загальна атмосфера.

Стрілець

Сьогодні Стрільці залежні від своїх примх, схильні потурати своїм почуттям і слабкостям, можуть прикрашати ситуацію або спокyшатися щодо самих себе. День підходить для відпочинку в домашній обстановці, любові, самотності, інтuму з відповідним антуражем. Бажана перерва в трудомістких справах, публічній діяльності. Роботі завадить лінь, неуважність, потреба в комфорті або ласощах.

Козеріг

Сьогодні Козерогам краще триматися в рамках, підказаних їм особистим досвідом або правилами. Поки ви у своїх кордонах — ви в безпеці, що в першу чергу стосується почуттів і фантазій. Нав’язливі ідеї і образи легко вчасно направити в потрібне русло. Якщо хочеться піддатися спокусі, можна послухати музику, подивитися фільм або почитати книгу, що викликають у вас певні спогади і асоціації.

Читайте також: 3 знаки Зодіаку, які зустрінуть справжнє кохання вже до середини листопада

Водолій

Сьогодні зірки не радять Водоліям захоплюватися покупками. Те, що зараз видається вам важливим і престижним, незабаром може виявитися не такою вже необхідністю. Шопінг краще здійснювати за старим планом або списком: буде менше помилок і зайвих витрат. Бажана уважність при виборі напоїв, рідин, екзотичних ласощів, сувенірів, інтuмних подарунків. Можливі несподівані покупки в будинок.

Риби

Риби сьогодні залежні від своїх звичок та емоцій. Не варто повністю довіряти собі: випадкові осяяння, капризи і симпатії відведуть у світ ілюзій і хибних ідеалів, від яких вам пора позбавлятися. Спираючись лише на свої відчуття, зараз ви можете промахнутися з великим вибором, важливою покупкою. Краще, зробивши необхідне за планом, чимось себе побалувати: ласощами, поблажкою, іншою приємною дрібницею.