День буде важким і може принести неприємну звістку: гороскоп на 13 серпня

Овен

До настання вечора у Овнів зв’язані руки. Більшості представників знаку належить просуватися вперед у вузькому коридорі можливостей, заданому боргом, начальством або обставинами. Зате вечір обіцяє цілу серію новин, змін і сюрпризів. У вашому розпорядженні з’являться оригінальні варіанти, на які ви ще вранці не сміли сподіватися. Можливі звістки від дітей, друзів, коханої людини.

Телець

Ранок порадує Тельців відносною стабільністю, але навколо вже буде назрівати новий крутий віраж подій. Черговий пік заворушень доведеться на вечір. Можливі новини, пов’язані з будинком, кар’єрою, родинними чи дружніми стосунками. Хвиля змін і сюрпризів особливо сильно зачепить Тельців, народжених у квітні. Багато представників знаку з цієї групи поведуть себе несподівано, можуть занервувати.

Близнюки

Поки не настав вечір, зірки радять Близнюкам займатися профілактикою проблем, ґрунтуючись при цьому на здобутий раніше досвід. Важливо, щоб ніщо не затьмарювало вам майбутню приємну смугу в житті. В кінці дня ви поринете в гущу подій, почнете мислити ширше і романтичніше, можете вступити в активний контакт з близьким колом або отримати звістку здалеку, влитися в компанію, відправитися в шлях.

Рак

Сьогодні Ракам не вдасться керувати подіями. Вранці правила поведінки продиктує обстановка, а ввечері неочікуваний сюрприз, новина, сенсація і зовсім можуть змішати всі карти і вам, і вашому оточенню. Можливо, вам доведеться терміново перебудувати бізнес, податкову політику, систему платежів або стиль спілкування з друзями, переглянути список витрат, спосіб взаєморозрахунків або канали отримання інформації.

Лев

Вранці Леви можуть зайнятися рутиною, але лише за необхідності, щоб не стомитися до вечора. Залишок дня багато які Леви проведуть в діалозі, який розпочнеться на тлі хвилювання, нервозності. Новий поворот справ може змінити передбачувані декорації задуманої вами вистави і розстановку сил. Не виключено, що вам доведеться терміново перегрупуватися, скорегувати стиль дій, пошукати нові аргументи.

Діва

Сьогодні Дівам не розслабитися. Після успішно відхиленої знайомої загрози, вечір поставить нову, менш стандартну задачу. Можливо, її запропонує хтось із друзів, колег. Не виключені проблеми з вихованцями, роботою, здоров’ям. У відсутність інструкцій і алгоритму, вчитися доведеться на ходу, проявляючи винахідливість та креативність. Може намітитися відрядження, поїздка, активний інформаційний пошук.

Терези

На початку дня Ваги — заручники ситуації. Можливі суворі рамки, перешкоди, кризи в сім’ї, суворі умови побуту або роботи. Вечірні новини багато що змінять на краще, і навіть сюрпризи будуть корисні. Зірки радять терміново використати шанс у сфері любові, дружби, ігор, спорту, фріланса, креативу, літературної творчості, реклами, виховання дітей: в осяжній перспективі, він може стати останнім.

Скорпіон

Вранці Скорпіони можуть бути собою, дотримуватися своїх давніх звичок або стандартних ритуалів свого оточення. Вечір змусить позбутися від консерватизму, а натомість запропонує унікальний шанс, від якого буде складно відмовитися, особливо, якщо ви честолюбні і мрієте довести розпочату авантюру до кінця. Все може змінити сенсаційна звістка, розмова з друзями, дітьми чи домочадцями.

Стрілець

Першу половину дня Стрільцям варто витратити на підтримку матеріальної стабільності, в тому числі на вирішення питань, пов’язаних з боргами, податками, страхуванням, спадщиною, відшкодуванням збитків. Починання ефективніше в кінці дня, особливо, якщо це роз’їзди, навчання, інтенсивні дистанційні контакти, літературна або дослідницька діяльність. Багато що вирішить несподівана вечірня новина.

Козеріг

Козероги аж до вечора можуть бути не в дусі і не в кращій фізичній формі. Важливо не погіршити проблему і не дійти до критичної межі, після якої буде важко відновитися. В кінці дня викличе інтерес несподівана пропозиція або звістка. Зірки радять використовувати її для переключення уваги, але не сприймати як сигнал до дії. Наприклад, не варто щось продавати або купувати.

Читайте також: 13 серпня – День ангела у Діани. Щастя вам, прихильної долі і тільки попутного вітку в житті!

Водолій

У першій половині дня зірки радять Водоліям зачаїтися і витримати паузу. Увечері інтуїція підкаже вам момент для слів і дій, але якщо ви надто імпульсивні, то зробите щось невірно або не за шаблоном. Не дивуйтеся, якщо на це вас чекає симетрична нестандартна відповідь або несподівана реакція. Може згорнути в непередбачене русло діалог, піти нестандартно робочий або побутовий процес.

Риби

В цей день зірки не радять Рибам будувати точні плани і заспокоюватися на досягнутому. Послабити контроль і спочивати на лаврах не вдасться, так як вже ввечері життя подарує вам ще одну оригінальну ідею або раптово підкине свіжу їжу для роздумів. Приводом для чергової метаморфози може стати сенсаційна звістка, резонансна соціальна подія, повідомлення від друзів, колег або помічників.