День буде вдалим та позитивним: Таро прогноз на 2 серпня для всіх знаків Зодіаку

Овен

Карта дня “Лицар кубків” Довірьтеся своєму внутрішньому голосу.  І в особистому житті і на роботі можливі неприємні ситуації, обміркуйте все на “свіжу” голову.

Тельці

Карта дня “Десятка пентаклів” Щастя йде з вами поруч. Приділіть більше уваги своїм рідним і коханим. На роботі будуть неочікувані перспективи.

Близнюки

Карта дня “Помірність” Будьте врівноваженими. У коханні тримайте свої надмірні емоції. На роботі надмірна старання принесе свої плоди.

Рак

Карта дня “Справедливість”. Вам необхідна людина, яка підтримає вас. У особистому житті варто обговорити всі питання які накипіли. На роботі будьте уважними, можливі підстави від недоброзичливих людей.

Лев

Карта дня “Четвірка мечів”. Візьміть паузу. Влаштуйте собі заслужений відпочинок, без робочих моментів, разом з коханими.

Діва

Карта дня “П’ятірка жезлів” Будьте впевненими в собі. Не провокуйте коханих на сварки. На роботі тримайте язик за зубами.

Терези

Карта дня “Шістка жезлів” Перемога вже попереду. У коханні дійте як переможець. На роботі очікуйте успішних результатів.

Скорпіон

Карта дня “Світ” Ви здатні на більше. У стосунках зробіть вже те, на що всі давно чекають. На роботі чекайте на приємні зміни.

Стрілець

Карта дня “Смерть” У вас все попереду. Будьте відвертими з коханими, якщо ви їх не хочете втратити. У фінансовій сфері буде покращення.

Козеріг

Карта дня “Лицар жезлів” Вам явно щастить. У коханні очікуйте приємний сюрприз. На роботі варто бути більш енергійним.

Водолій

Карта дня “Четвірка кубків” Не відвертайтеся від допомоги. Цініть свого партнера. Щодо роботи, то можливі певні випробування.

Риби

Карта дня “Сонце” Все в ваших руках. Що в сердечних, що у робочих питаннях все у вас вийде якнайкраще.