День Х – моє весілля, купа друзів, гостей, ми – гарні. Всі веселяться, а мама його практично весь вечір мовчала, навіть тост пропустила, я думаю, ну й добре, не хочеш, так не хочеш. Але як виявилося, це було затишшя перед бурею

Познайомилася з чоловіком в інтернеті і закрутилося. Ось він – мій чоловік, зрозуміла я через тиждень після знайомства. Привабливий, турботливий, з прекрасним почуттям гумору.

Був у мене випадок, коли потрібно було до лікаря, а одна дійти я не могла, так ось він кинув роботу і приїхав, щоб відвезти мене. Це був вчинок справжнього чоловіка, мого чоловіка.

Прийшов час знайомитися з мамою. Перший раз був цілком собі звичайним, мила жінка – домогосподарка, яка живе з сином на пенсію. Цілком хороша сім’я, думала я.

Якось ми тоді ще з моїм чоловіком ще не були одружені, йому потрібно було взяти щось вдома, ми приїхали і він попросив мене почекати на вулиці, я запитала, чому, він сказав, що його мама трішки п’яненька.

Хм … промайнуло у мене в голові, але значення я не надала.

Через кілька місяців мій чоловік зробив мені пропозицію, ми з ним відразу все розпланували і взяли кредит.

Готувалися самі, шукали де і що краще купити, шукали ресторан для торжества. І все б нічого, але маму його я після першої зустрічі більше не бачила.

День Х – моє весілля, купа друзів, гостей, ми – гарні. Всі веселяться, а мама його практично весь вечір мовчала, навіть тост пропустила, я думаю, ну й добре, не хочеш, так не хочеш. Але як виявилося, це було затишшя перед бурею.

В середині вечора, добряче напідпитку, зважилася вона таки сказати свій тост. Початок був непоганим, а ось далі … почалося.

Невістка моя, новоявлена, бережи мого синочка, адже якби не він, то не витягнув би тебе ніхто з бруду, ой як важко йому було тягнути і себе і тебе, вже будь йому за це вдячна.

Сказати, що я була приголомшена, значить нічого не сказати. До слова я добре заробляла завжди і ніхто, природно, мене не витягав.

Всі мої друзі думали, що я її прям там відправлю на той світ, це було просто огидно. Чоловік мій, новоявлений, навіть слово їй не сказав, як мовчки слухав, так мовчки і підняв келих за тост.

Питання, а того я вибрала?