fbpx
Гороскоп

День не тільки приємний, але і важливий. Сьогодні навіть дрібниці значущі: гороскоп на 29 вересня

Овен

Овнам варто бути уважнішими до чужих слів і відгуків: у них ключ до розвитку подій. Перше або останнє слово сьогодні за співрозмовником. Від вас потрібні дипломатичність і ненав’язливість, особливо, при знайомстві. Вам дадуть шанс, але й поставлять рамки. Навіть лояльні люди торкнуться в діалозі складного моменту або давньої проблеми, виставлять вам межі та умови. Партнер може відвести вам роль дзеркала. Джерело

Телець

Тельцям варто докласти зусиль до підтримання взаємовигідних зв’язків. Якщо вони ослабли, саме час вдихнути в них нове життя. Налагоджуючи контакти з нуля, бажано не захоплюватися старою схемою і не повторювати помилок. Наводити мости краще м’яко, не забороняється пустити в хід комплімент або стильний презент. Відповідний день для закупівлі корисних і приємних дрібниць, красивих аксесуарів, медикаментів.

Близнюки

Для Близнюків день не тільки приємний, але і важливий. Навіть дрібниці значущі, якщо на першому місці для вас налагодження стосунків, пошук любові, творчий, педагогічний чи політичний успіх, кар’єра програміста, літератора, фрілансера, ви плануєте відпустку або доленосну зустріч, робите ставку на свій талант або на дітей. Крім турботи про імідж і зв’язки, важливо оцінити загальні плюси і мінуси ситуації.

Рак

Сьогодні для Раків подвійно важлива «погода в домі», навіть якщо вони живуть одні. Одиноким Ракам важливіше домовитися з собою і уточнити пріоритети приватного життя, а тим хто живе у сусідстві з іншими людьми — правильно розставити акценти в контактах з ними. Наприклад, позначити розподіл прав і обов’язків у родині. Можливий переломний момент у переговорах, пов’язаних з нерухомістю та загальними володіннями.

Лев

Найціннішими ресурсами для Левів сьогодні залишаються канали інформації і цільове спілкування. Хороший потенціал у знайомств, побачень, продовження переговорів. Щоб помножити корисний результат і знизити кількість помилок, бажано бути дипломатом, вчасно користуватися відкритими воротами удачі і обходити знайомі капкани. Не варто спілкуватися з випадковими людьми, захоплюватися багатослівністю і порожньою балаканиною.

Діва

День важливий для Дів, чий дохід залежить від співпраці, творчості або фрілансерства. Може прийти новина про взаєморозрахунки, повідомлення або пропозицію від клієнта, контрагента, фінансового партнера. Справи сердечні, хобі та якісне виховання дітей можуть бути пов’язані з поточним рівнем платоспроможності. При скромному бюджеті належить правильно вибудувати систему платежів і пріоритетів.

Терези

Сьогодні Терези схильні направити свій дипломатичний хист на обслуговування особистих амбіцій, але зірки радять почати з балансу у відносинах. У ваших інтересах точно оцінити свої повноваження та обмеження. Будь-яке ваше слово і жест стануть візитною карткою, в тому числі, на старті справи. Висловлюючи свою думку, варто заздалегідь прийняти, що хтось буде глухим до ваших аргументів, особливо, на тлі старих образ.

Скорпіон

Скорпіонам зірки радять аж до ночі слідувати правилам гри у спілкуванні з партнерами, клієнтами, близькими. Не варто вирушати в дорогу, починати справи, ініціювати переговори або намагатися повернути їх на свою користь: послабите свої позиції. Краще залишатися в рамках обіцянок і договорів, дотримуватися пієтет стосовно законів і традицій. Вислухавши думку, не обов’язково відразу давати відповідь.

Стрілець

Сьогодні Стрільцям корисно побути в групі. Важливо лише, щоб вона відповідала вашому статусу і запитам, а витрати були вам по кишені. Це відповідний день для набору соціального капіталу на найближчі тижні і на майбутнє в цілому. Спілкування з людьми закріпить ваші ділові та особисті успіхи, а в разі невдачі, допоможе скинути деякі грубі помилки й ще раз спробувати щастя.

Козоріг

Козерогів події дня тримають в явній або прихованій напрузі. Той чи інший відповідальний момент визначить їх персональний статус на кілька тижнів, а можливо, і на більш тривалий термін. Важливо підтримувати імідж, вміти складати плани і вести переговори. Навіть найлояльніший співрозмовник здатний зачепити ваші больові точки, але зірки підказують, що відповідати йому тим же зараз не час і не місце.

Водолій

Водоліям день обіцяє важливі новини, включаючи особисті листи здалеку і офіційні повідомлення. Попри суттєві застереження та обмеження, хід подій порадує, у всякому разі, на перспективу. Збудеться добра половина надій і прогнозів. Можливий поворотний момент в планах, у зв’язку з чиєюсь пропозицією або відгуком. Там, де інтереси не співпали, краще не ультиматум, а компроміс.

Читайте також: Не вимітайте з будинку гроші та удачу: як правильно вибрати віник і що потрібно зробити зі старим

Риби

Рибам сьогодні не варто проявляти ініціативу, за винятком критичних невідкладних випадків. А ось підтримати зворотний зв’язок рекомендується, хоча зірки радять вам обмежитися при цьому витонченим мінімумом слів. Ваша своєчасна відповідь підтвердить, що з вами приємно мати справу. Особливо важливий оперативний контакт з лікарем, юристом, банком, сервісом, страховою організацією, з клієнтом або партнером.

You cannot copy content of this page