День підкине вам сюрприз, свіжу вдалу ідею або оригінальний варіант вирішення старого завдання: гороскоп нa 10 вересня

Овен

У Овнів є шанс вийти на час із замкнутого кола рутинних турбот. День підкине вам сюрприз, свіжу вдалу ідею або оригінальний варіант вирішення старого завдання, дозволить скасувати на час дієти, субординацію або жорсткий графік, побачитися з друзями. Овни-трудоголіки зуміють інакше поглянути на свої заняття. Волелюбні Овни зможуть піти з-під жорсткого контролю або гніту нудних зобов’язань.

Телець

Сьогодні події почнуть розвиватися несподівано для Тельців, при цьому хвилювання торкнуться особливо сильно представників знаку, народжених у квітні. Можливі нововведення в кар’єрі, в поведінці друзів і начальства. Перед обличчям непередбачених обставин важливо тримати психологічну рівновагу: лише в цьому випадку ви встигнете зорієнтуватися в обстановці, схопити незвичайний шанс і вдало використовувати його. Джерело

Близнюки

Сьогодні життя зробить Близнюкам приємний сюрприз, додасть в їх життя нову фарбу або незвичайну надихаючу ноту. Можлива позитивна звістка здалеку, моральна підтримка від друзів, сприятлива несподівана зміна в юридичних чи фінансових справах. Зірки радять здригнутися, використовувати будь-яку можливість вирватися з обридлої обстановки на фізичний, емоційний або ментальний простір.

Рак

Сьогодні Ракам зірки радять не боятися легких пригод і не відкидати відразу несподівані можливості. Авантюра обіцяє успіх, якщо поряд друзі, які поділяють ваші цінності. Це не найкращий момент для старту з нуля, зате цілком реально розгорнути в новому напрямку стару справу, вдихнути життя в буксуючий колективний проект. Є шанс переглянути банк ресурсів і матеріалів, податкові зобов’язання.

Лев

Сьогодні Левів може здивувати чужа поведінка: вчинок друга, настрій партнера. Незвичайною і хвилюючою може бути і ситуація в цілому. Можливі зміни у спільних проектах, особливо, в матеріальній частині. Не варто погоджувати в цей день фінансові питання. Для успіху важливо мати популярність і неформальний авторитет, влитися в середовище або компанію, вловити очікування однодумців або публіки.

Діва

Сьогодні у Дів з’явиться несподіваний фронт робіт. Можливо, вам доведеться відволіктися від повсякденних занять і переслідування своїх інтересів, щоб попрацювати на загальне благо, допомогти друзям, родині, природі, тваринам. Корисливі мотиви підуть на другий план, якщо ви залучені в волонтерську та іншу діяльність з гуманістичним ухилом, в неформальний (новаторський, експериментальний) міжнародний проект.

Терези

День подарує Терезам несподіваний ковток свободи. Можливо, вам вдасться вийти з «ув’язнення», зайнятися хобі замість набридлої рутини, провести час з друзями, на природі або побачитися з дітьми. Вірогідні непередбачені витрати та інші сюрпризи матеріального характеру. Не варто засмучуватися, якщо свято буде скромним або недовгим: це всього лише провісник більш ґрунтовних позитивних змін.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам доведеться стати дружелюбнішими по відношенню до домочадців, а до друзів поставитись, як до рідні, що не завжди легко. Можливі несподівані проблеми, якщо вам бракує толерантності або безкорисливості. Дружні, шлюбні і сімейні узи в цей день можуть суперечити матеріальній стороні життя, а тому вам краще розглядати як справжню сім’ю тих, хто розділяє ваші духовні цінності.

Стрілець

Стрільцям цей день допоможе зітхнути вільніше, послабити тягар хвоpоби або відповідальності. Стрільці, які толково організували свої справи, зможуть делегувати всі рутинні турботи помічнику, наприклад, свому секретарю, представнику або заступнику. Добре провести цю добу на свіжому повітрі або в провітреному просторому приміщенні, серед друзів чи родичів. Переговори успішніші в неформальній обстановці.

Козеріг

Сьогодні Козероги можуть зробити незаплановану покупку або зробити нетрадиційний фінансовий хід. Якщо ваш бюджет витримає такі експромти, зірки радять не відмовлятися від можливості змінити стандартним правилам і порадувати себе чимось незвичайним. Не варто боятися нововведень і в справах сердечних: саме час обрати нетривіальний подарунок або оригінальне меню для романтичної вечері.

Читайте також: Біоенергетики назвали 4 чоловічі імені, які приносять жінкам злo

Водолій

Сьогодні Водоліям зірки радять прислухатися до власних відчуттів, не відмовляти собі в оригінальних примхах і поблажках. Але варто знати міру, інакше навіть безневинне задоволення призведе до непередбаченого повороту подій — наприклад, до революційного перевороту в побуті, перебудові бюджету або бурхливої реакції вашого організму на незвичайні продукти. Подвоєна обережність потрібна січневим Водоліям.

Риби

Сьогодні Рибам буде легко перейнятися ідеями своїх друзів, настроєм, що панує в Мережі або в соціумі. Зірки радять обмежитися цим і не намагатися перевести порив ентузіазму на практичні рейки, наприклад, не пробувати щось купити, продати або зробити своїми руками. Виняток — ситуації, коли ви не проти поекспериментувати на новому полі: в цьому випадку, будь-який досвід виявиться недаремним.