fbpx

День потужних енергетичних імпульсів та змін: що обіцяє молодий Місяць 1 лютого кожному зі знаків Зодіаку

Перший лютневий молодик відбудеться 1 числа. Він обіцяє деякі зміни у житті знаків Зодіаку. На перше місце вийдуть питання дружби та партнерства. Цей цикл Місяця вважається одним з найенергетичніших і найпотужніших, тому необхідно дотримуватися деяких рекомендацій.

Овен

Овни вже давно прагнуть змін у своєму житті, але вони не відбуваються. Молодий Місяць буде гарним періодом для того, щоб змінити обстановку, внести зміни в життя. Рекомендується також враховувати бажання партнерів.

Телець

Тельцям не варто переживати через дрібниці. Будь-які завдання слід вирішувати в міру їх надходження і не перенапружуватися. Можуть надійти вигідні пропозиції. Проте ризикованих заходів краще уникати.

Близнюки

Близнюки схильні до драматизації подій, але не завжди такий вдалий підхід. Енергетично потужний день не вплине на представників знаку. Якщо здоров’я погіршиться, рекомендується взяти відпустку.

Рак

Раки цілком здатні вирішувати будь-які завдання самотужки. Однак іноді варто делегувати повноваження своїм друзям, колегам, близьким людям. Тоді втома не даватиме про себе знати. День обіцяє бути загалом звичайним, тому можна не переживати.

Лев

В енергетично потужний день можуть надійти ділові пропозиції. Деякі люди звернуться за порадою. Не варто їм відмовляти. Якщо намічаються поїздки або відрядження, рекомендується відкласти їх на інший день.

Діва

На Дів енергетично потужний день вплине. Проте воно буде позитивним. Особливу увагу рекомендується приділити своєму харчуванню, відмовившись від шкідливих продуктів і додавши до раціону більше овочів, фруктів, ягід, зелені, злаків, горіхів.

Терези

Навіть якщо трапиться тупикова ситуація, Терези в енергетично потужний день легко знайдуть вихід. Рекомендується сподіватися лише на себе. Навряд чи хтось із оточуючих людей зможе допомогти чи хоча б дати слушну пораду. Увечері рекомендовано відпочинок.

Скорпіон

Скорпіонам варто влаштувати для себе в енергетично потужний період розвантажувальний день. Сніданок, обід та вечеря повинні складатися з яблук та кисломолочних продуктів. Домашні справи не варто займатися. Увечері треба відпочити.

Стрілець

Результат багатьох справ безпосередньо залежатиме від емоційного стану Стрільців. Тому рекомендується намагатися підвищувати настрій. Наприклад, можна зайнятися спортом, сходити на прогулянку, завітати до театрів та інших світських заходів. Крім того, в енергетично потужний день можуть розпочатися романтичні стосунки.

Козеріг

Навколишні помітять талант Козерогів і гідно оцінять його. Надходитимуть вигідні ділові пропозиції. Козерогам варто уважніше до них поставитися. Також рекомендується скласти план дій на майбутнє.

Водолій

Для того щоб все йшло своєю чергою, Водоліям рекомендується бути самими собою і не квапити події. Тоді в енергетично потужний день події розгорнуться у позитивному ключі.

Риби

Рибам не рекомендується перегинати ціпок у будь-яких питаннях. Молодий місяць буде позитивно впливати, тому варто скористатися цим. Вдасться реалізувати деякі плани.

You cannot copy content of this page