День цілком вдалий, але декому підготував нeбeзпeчні пастки: гороскоп на 3 вересня

Овен

Овнів цей день запрошує до важких ризикованих акцій. Потрібно врахувати масу факторів і ґрунтовно підготуватися, але справа того варта: якщо ви вступите в сутичку з долею у всеозброєнні і у відмінній формі, перемога неминуча, причому відразу на декількох фронтах. Прискорить події і дасть додаткову мотивацію ранковий сюрприз, наприклад, фінансовий. Частину небезпечних справ зможуть взяти на себе помічники. Джерело

Телець

Сьогодні в інтересах Тельців відгукуватися на пропозиції про ділове співробітництво і не пропускати кроки особистого характеру в свою сторону: спроби познайомитися, помиритися, подружитися. Взаємовигідне партнерство або гармонійний любовний союз, який у цей день започатковано, мають відмінну перспективу і їх варто всіляко розвивати. Також, добре адаптуватися до середовища, шукати асистентів, клієнтів.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам зірки допоможуть налаштуватися на комплекс неминучих рутинних справ, але зроблять це не надто приємним чином. Не виключено, що за роботу вас спонукає взятися гнітюча і частково фатальна обставина. Наприклад, стан здоров’я, сімейна проблема, ділова або технічна криза, тривога за вихованця. Важливою умовою успіху стане регулярний контакт з відповідним профільним сервісом.

Рак

Ракам зірки підказують, що сьогодні ключ до розвитку будь-яких відносин — взаємні послуги. А також нагадують, що особиста (любовна, дружня) симпатія зараз не перешкода діловій вигоді, і навпаки. Чим більше ви можете запропонувати, тим активніше будете затребувані в якості одного працівника, об’єкта симпатії чи сeксyального партнера. Це відмінний день для демонстрації ваших талантів і переваг.

Лев

Сьогоднішні справи зажадають від Левів зацікавленості в результаті, а попутно змусять їх емоційно включитися в сам процес. Ви можете не помітити, як ланцюг взаємопов’язаного клопоту поглинув вашу увагу, відняв ресурси і сили. Втім, ви не пошкодуєте про це, якщо витратите енергію на щось дійсно корисне. День підходить для прибирання, ремонту, рутинних виробничих і побутових робіт.

Діва

Сьогодні Діви нарозхват не тільки завдяки своїм талантам і навичкам, але і в силу підвищенню проникливості. Багато Дів будуть інстинктивно вибирати потрібних їм людей, дорогу, інструменти, транспорт, оптимальні рішення, відповідні слова і момент їх виголошення. Вас буде важко обдурити або збити зі сліду. Відмінний день для будь-яких починань, особливо, котрі потребують чуття і хорошої орієнтації в середовищі.

Терези

День допоможе Терезам вийти з глухого кута. У критичній ситуації, замість негативних емоцій і втечі від проблем, він переключить увагу на наявні можливості і корисні справи. Сьогодні добре наводити порядок в речах, ліках, фінансах, матеріалах, вибирати багатофункціональні інструменти. Вигідніше нової покупки може виявитися обмін, аренда, ремонт, кредит, прокат.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонів мобілізують на активний пошук їх поточні нагальні потреби, які, на щастя, багато в чому збігаються з чужими. Заради задоволення своїх потреб вам доведеться стати винахідливішими. Чуття вкаже кілька вірних шляхів, якщо ви шукаєте роботу, помічників, корисне застосування своїм навичкам, послуги належної якості, підбираєте «під себе» інструмент, матеріал, ліки, умови роботи.

Стрілець

Сьогодні Стрільцям краще піти від активної зовнішньої діяльності і зайнятися внутрішньою частиною цікавого процесу. Варто врахувати, що таке заняття захопить вас цілком, не залишивши шансу відволіктися на щось інше. Цей день доречний для занурення в таємні справи і iнтимні сторони приватного життя, для секретної наради, iнтимного побачення, але не для реклами ваших талантів і просування в соціумі.

Козеріг

Сьогодні Козероги побачать хвилюючі їх обставини в новому світлі, що позбавить їх від значної частини сумнівів і страхів. Залишилися «хронічні» комплекси почнуть відігравати позитивну роль. Наприклад, ваша невпевненість у собі обернеться тверезою самооцінкою, а схильність до перестраховування — чуттям на приховані пастки. День вдалий для будь-яких продуманих акцій, в тому числі, участі в колективних справах.

Читайте також: 6 вчинків, яких ніколи не пробачить чоловікові жодна жінка, яка себе поважає

Водолій

Цей день не тільки запрошує Водоліїв стати більш цілеспрямованими, але й підказує безліч шляхів, інструментів, тонких деталей і корисних прийомів, завдяки яким є шанс досягти мети. Поряд із законними методами (наприклад, корисними послугами або демонстрацією майстерності), серед них можуть траплятися і кілька двозначні, підступні або жорсткі. Пускати їх у хід чи ні — вирішувати вам.

Риби

Сьогодні доля забезпечує Рибам безпеку і дає інструменти для здійснення бажань. Правда, ви отримаєте лише необхідне, але і це вже добре. Багато вирішить інша людина (важлива персона, іноземець, клієнт, колега, партнер, друг, попутник). У ваших інтересах вселити йому симпатію, довіру або поновити договір про співпрацю. Не виключено, що навіть противник зробить хід у вашу користь.