День весняного рівнодення в 2018 році: мaгiчні особливості цього дня

Весняне рівнодення – це особлива подія. Воно унікальне в астрономічному, езотеричному і енергетичному сенсі. У багатьох культурах в цей день святкують Новий рік.

У цей день діє безліч прикмет. Що стосується самої дати, то вона практично завжди залишається незмінною – 20 березня. Саме в цей день і відбувається дана подія. У 2018 року це буде також актуально.

Астрономічний сенс рівнодення
В астрономії ця дата важлива, так як в цей день Сонце проходить точку, в якій астрономічна зима і літо рівні. Після цієї точки день додається, продовжуючи зростати. Він також стає довшим ночі. Це час настання астрономічного літа. Рівнодення для астрономів – це момент часу, а не цілий день, тому що Земля ніколи не зупиняється.

Астрологія і рівнодення
20 березня, почнеться новий астрологічний рік. Сонце перейде зі Знака Риб в Знак Овна. Це професійне свято всіх астрологів.

Більшість астрологічних оглядів починається з Овна. Це не випадково, адже в цей день починається новий астрономічний рік. Це ще раз нагадує нам про тісний зв’язок між астрологією і астрономією.

Біоенергетика і рівнодення
Езотерики та екстрасенси вважають, що в цей день енергетичні зміни відчуваються дуже гостро. Через це проводиться багато ритyалів на достаток, любов, позбавлення від проблем.

Фахівці з біоенергетики відзначають, що більшість знайомств, зрійснених в день рівнодення, будуть успішними в плані кохання. Якщо ви вже перебуваєте в шлюбі, то варто присвятити цей день романтиці і пробудженню почуттів, оновленню стосунків. Це прекрасний день для зaчaття, для початку стосунків, для весілля, для пропозиції руки і серця, для зізнань у коханні.

Свята в день весняного рівнодення
20 березня буде особливим днем, коли все живе перетворюється. У стародавніх культурах, наприклад, в кельтської, такі дні вважалися мaгiчними. У цей день розквітає природа. Багато сучасних прихильників кельтських традицій відзначатимуть свято, званий Остара. У давнину в цей день кельти починали сільськогосподарські роботи. Проводилися перші посіви, ремонтувалися інструменти.

Читайте також: 14 рослин, які жінкам не можна брати в руки

У сучасному світі люди в цей день вважають за краще святкувати пробудження природи і всього живого. В цей день, згідно з віруваннями, все погане відступає назад, тому потрібно відпускати свої образи. Щоб не розгнівати богиню Остара, людям потрібно бути великодушними і добрими один до одного. Цей день має схожий сенс з давньоруської Масницею, яка спочатку теж відзначалася приблизно в цей час. Християнство залишило свій слід в цих святах, так само як і ці свята залишили свій слід в християнстві.

Масляна стала однією з тижнів підготовки до Великого посту в православ’ї, а Остара стала частиною Пасхи. Більш того, в англійській мові ці свята навіть пишуться майже однаково – «Easter».

Джерело.