fbpx

День змін, ризиків і нових шансів: гороскоп на 2 липня

Овен

Сьогодні Овни відчують прилив енергії, але збіг обставин, укупі з уразливістю, нейтралізує їх ентузіазм або звузить можливості. Джерелом обмежень можуть стати домашні обставини і викликані ними переживання. До тимчасової слабкості і песимізму може вести втома, підвищена чутливість, залежність від побуту. Імовірний важливий момент в сім’ї, будинку, на батьківщині, у зв’язку з батьками.

Телець

Тельцям цей день допоможе підвести риску і побачити нові шанси. Важливі події найімовірніші в близькому оточенні: у родинному середовищі, серед старих знайомих, соселей, колег. Чергова зміна зачепить не тільки ваші персональні навички та плани. Можливий новий поворот в сім’ї, бізнесі, побуті, у зв’язку з будинком або рухомим майном. Важливо почекати, не піддатися імпульсу, уникнути нервозності і метушні.

Близнюки

Події цього дня пропонують Близнюкам задуматися про зміни в поведінці та звичках. Можливі несподівані зміни в сім’ї, роботі, колі спілкування, векторі інтересів. Може намітитися корекція іміджу, з’явитися новий маршрут, транспортний засіб або спосіб зв’язку. Значущий момент не виключений і в матеріальній сфері. Не завадить уточнити бюджет і дієту, навести порядок в особистих речах, в рахунках.

Рак

День пов’язаний для Раків не тільки з новими горизонтами, але і з підсумком зусиль, об’єктивною оцінкою праць, відповідальністю за скоєне. Залишатися в рамках змусить професійний обов’язок або партнерське зобов’язання. Варто подбати про себе, дбайливіше ставитися до фізичного і душевного самопочуття, вловити підказки своєї інтуїції. Доречна відмова від зайвого, тайм-аут у справах і додаткових витратах.

Лев

Цей день Левам добре провести на самоті, вдома, в укритті, на захищеній території і, бажано, в тиші. Саме така обстановка допоможе вам чесно поглянути на себе, оцінити своє самопочуття, усвідомити слабкості та вразливості, зрозуміти роль минулого і сім’ї у своїй долі. Краще уникати суєти, передчасного озвучування бажань та ідей: великий ризик наламати дров, особливо, для липневих Левів.

Діва

Дівам пора переосмислити перспективу, поглянути в майбутнє більш чесно і об’єктивно. При цьому доля дає вам вибір або відстрочку, шанс об’єктивно поглянути на друзів, знайомих або близьких. Можливо, саме сьогоднішні події змусять вас відкласти нездійсненний план, а в реалістичних бажаннях почати знову «наводити різкість». Не виключено, що подібні роздуми і уточнення займуть кілька тижнів.

Терези

День значущий для сімейних і житлових справ Терезів або для їх кар’єри, службового або громадського статусу. З конкретними починаннями і відповідальним вибором краще почекати, але пам’ятаючи, що зараз будь-яка дрібниця може стати доленосною. Не варто легковажно ставитися до потреб батьків, кадрових перестановок на роботі, змін у тактиці вищестоящих осіб, до зміни житла та подій на далекій батьківщині.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони можуть впевнено підбивати підсумки та планувати подальші плани. Інтуїція і досвід допоможуть більшості представників знаку заздалегідь передбачити небезпеку або передчувати підступ, а значить, прийняти вже зараз розумні заходи. Захопливим, темпераментним і честолюбним Скорпіонам зірки радять прислухатися до власного чуття або до думки авторитетної для них людини.

Стрілець

Сьогодні Стрільцям корисно тримати включеним інстинкт самозбереження. Стрільцям, які не розвинули його в належній мірі, зірки радять спиратися на сім’ю, перевірених людей або надійну інстанцію. Варто звернути увагу на системи безпеки, включаючи домашні, ділові та фінансові: їх перевірка може зайняти не один день. Знаковим і навіть фатальним може стати крок близької вам людини, старого знайомого.

Козеріг

Сьогодні багато Козерогів зіткнуться зі значущим вчинком іншої особи, яка їх зачепить. Можливо, це буде реакція на їх власну поведінку, що мало місце в минулому. Це підходящий момент для прояснення відносин, але важливо пам’ятати, що ініціатива зараз належить не вам. У разі зростаючого напруження, не варто форсувати події, краще відкласти чесний діалог і відкритий спаринг.

Читайте також: Сьогодні День ангела у Марії. Щасливої долі вам та справжнього щастя!

Водолій

Сьогодні Водоліям зірки радять зробити пріоритетними такі напрямки, як будинок, сім’я, здоров’я, вихованці і робота. Корисно прислухатися до думки лікаря, помічника тренера, найманого працівника, особливо, якщо вони професіонали у своїй справі. Важливо з покорою прийняти фатальний фактор. Не варто бурхливо реагувати на чужі випади: імпульсивність зашкодить особисто вам, вашим близьким чи значущим відносинам.

Риби

Сьогодні Рибам варто поставитись з довірою до долі і з повагою до позиції дітей, друзів, коханих, близьких. Навіть найфатальніша подія не стане для вас катастрофою або сюрпризом. Чужі плани в чомусь збігаються з вашими, що спростить завдання прийняти неминуче, а в дечому навіть вам випаде довгоочікувана щаслива карта. До того ж, у вас попереду ще буде час для переговорів і уточнення деталей.

Позначки:

You cannot copy content of this page