fbpx

Деталізований гороскоп для всіх на 26, 27, 28 Березня. Відбудуться раптові зміни

Астрологи склали Гороскоп для всіх на 26, 27, 28 Березня.

Обов’язково перевіряйте ту інформацію, яка надходить від ділових партнерів: не всі чисті на руку

Овен. Надворі весна, не забуваймо, вона спонукає до серйозних помилок і прорахунків у професійній діяльності, тому не поспішайте з прийняттям рішень.

Телець. Сокійні і мрійливі Тельці, надворі весна, лелеки прилетіли, але непотрібно кричати «буську, буську принеси мені маруську», може почнемо з підсніжників, прогулянкою по лісі, якщо прогріє гарно сонечко то і з шашличка.

Близнюки. Час взяти себе в руки. Спорт, ранішня пробіжка, допоможе систематизувати думки до того ж ви зрозумієте, з ким варто в майбутньому мати справу, а з ким – ні.

Рак. Не забувайте, що надворі весна, тому будь-яку роботу вам потрібно виконувати не поспішаючи. Не плануйте багато роботи так як ви все одно не зможете виконати все намічене, навіть коні змучуються.

Лев. Леви, ваша пора року, можна без побоювань укладати договора, шлюбні контракти , бізнес злетить до небес, головне мати сили усе втримати. Ви у лідерах, тому ніщо не заважає реалізовуватися.

Діва. Весна проносить не тільки гарний настрій, але і багато зустрічей.  Рекомендується проявити свої вроджену витримку, терпіння, відповідальність.

Ваги. На даному етапі ви чітко уявляєте свою мету і шляхи її досягнення. Головне не стрибати вище голови, не перецінювати свої можливості.

Скорпіон. Зірки радять Скорпіону скасувати «інтриги і розслідування» з приводу свого “котика”. Розслабитися та отримуй задоволення від свого”котика”. Як кажуть мудрі люди «я вдало вийшла заміж, якщо тобі щось не подобається -це виключно твої проблеми».

Стрілець. Здоров’я Стрільців головне, але непотрібно перетворювати на безкінечне ходіння до лікаря. З таким успіхом ви б зайнялися фізкультурою, вигуляти котика на поводку, зарядку позитивних емоцій вам обіцяю від собачників.

Козеріг. Весняний тиждень сприятливий для розширення кола своїх знайомств. Може представитися можливість спробувати себе в новій ролі, і ви вдало впораєтеся з поставленим завданням. Робота по сумісництву сприяє різнобразити ваше засиджене місце роботи, навіть якщо воно не по вашому профілю, і якщо за неї платять гроші, пробуйте.

Водолій. Весняний тиждень  Водолія до межі заповнений справами, побутовими клопотами і проблемами. Особливо це стосується дачників, не забуваємо завчасно скупити насіння квітів, та зелені, щоб було з чого робити салатики, вітаміни це наше усе. Відбудуться різні раптові події.

Риби. Весняні роботи не для вас.  Ви любите рибалку, шашлики, теплу річку. Ви умієте гарно відпочивати, і знаєте як це робити. Тому набирайтеся терпіння, цей період не довго.

Фото, Олександри. 2023 р.

You cannot copy content of this page