fbpx

Деталізований гороскоп на 19 жовтня: Близнюкам нові відкриття, а Водоліям додаткові витрати

Овен

Не найкращий день у фінансовому відношенні, на вас чекає плутанина в роботі. Заплановані зустрічі все рівно не принесуть бажаних результатів. Якщо справи вимагають термінового вирішення, краще перенести переговори на пообідній час.

Телець

У першій половині дня доведеться попрацювати. Багато представників знаку буквально вибиваються з сил, але чудово знають, навіщо це роблять, настав час поставити фінальну крапку в якійсь складній справі, а потім можна буде розслабитися та отримати довгоочікувану нагороду.

Близнюки

Ви нізащо не зійдете з обраного шляху і, безсумнівно, отримаєте те, чого прагнете. Для багатьох представників  цей день буде пов’язаний з новими відкриттями, отриманням найціннішої інформації, яка започаткує грандіозні зміни в житті.

Рак

Сприятливий емоційний день. Навіть якщо події розвиваються не в найвдалішому для вас ключі, ви зберігаєте гарний настрій. Можлива поява нових завдань, за вирішення яких ви візьметеся з щирим ентузіазмом.

Лев

Вдалий день із фінансової точки зору, грошові надходження будуть дуже значними. Непрості стосунки з діловими партнерами. Людина, яка довгий час вас підтримувала, стане на бік ваших недоброзичливців – але ви не надто засмучуєтеся, оскільки знаєте, що й самі здатні досягти успіху.

Діва

Цей день буде пов’язаний із неприємними розмовами, з’ясуванням стосунків, суперечками. На вас чекає досить багато справ, у тому числі й не надто приємних. Доведеться подбати про своє майбутнє, у вирішенні фінансових питаннях поспіх матиме згубні наслідки.

Терези

Вам не вистачає терпіння та стриманості, і це псує непоганий, загалом, день. Ваші висловлювання, безумовно чесні, але не завжди тактовні. Емоції нестабільні, і будь-яка неприємність може вивести вас з рівноваги.

Скорпіон

Будьте обережні з грошима, особливо з чужими або взятими в борг – ймовірність втратити їх, невдало вкласти або витратити на те, що вам зовсім не потрібне, дуже висока. Небажано братися за масштабні робочі проекти, особливо якщо вони вимагають участі людей більш досвідчених, ніж ви.

Стрілець

Обставини додадуть зайвий оптимізм і можуть спровокувати деякі безрозсудні дії. Будьте уважними, незважаючи на вдалу ситуацію, є ризик потрапити в халепу. Не варто планувати зустрічі з начальством.

Козеріг

Надходить нова інформація, використовуючи яку, ви могли б вирішити низку професійних проблем. Однак доводиться робити нелегкий вибір. Що б не переважило, ви ще довго сумніватиметеся в тому, що вчинили правильно.

Водолій

День пов’язаний із значними витратами. Гроші ви витрачаєте з величезним розмахом, але трохи розсудливості у фінансових питаннях вам не завадило б. Будь-які справи, навіть найпростіші, здаються стомлюючими, найбільше вам хочеться відпочинку.

Риби

День подарує чимало нагод для радості. У вас є можливість подбати про людину, яку ви любите, зробити її життя простішим і приємнішим. Дуже добре цей день підходить для спілкування з дітьми. Не нехтуйте даром зірок, проведіть час з дітьми, з рідними для вас людьми.

You cannot copy content of this page