Деталізований на травень гороскоп, для всіх знаків Зодіаку

Овен

Овнам слід уникати неурядиць та конфліктів. Однак, ваш темперамент не завжди дозволятиме це зробити. Не працюйте з довгостроковими договорами – вони виявляться невигідними і не принесуть жодного результату. Відмінне рішення поїхати з рідними на дачу.

Телець

Для жінок Тельців це буде місяць романтичних переживань та не стандартних вчинків. Стережіться провокацій. Доведеться зняти рожеві окуляри і реально подивитися на події, що відбуваються. Можливо, друга половинка вас у чомусь розчарує, але не слід рубати з плеча та робити розбір польотів. Займіться духовними практиками, медитацією.

Близнюки

Жінки Близнюки прагнуть волі і навіть підуть на деякі авантюри. Деякі представниці знаку вирішать припинити стосунки, що зійшли нанівець. Це буде місяць ілюзій та самообману.

Рак

Для Раків це буде місяць рутинних сімейних справ. Особливо неспокійними виявляться початок  та кінець мвсяця— це дні переживань та занепокоєння, страху за рідних та близьких людей. Можливо, з’являться обставини, з якими вам не під силу. Ви ризикуєте зробити необдумані вчинки. Будьте обережні.

Лев

Леви займуться реалізацією своїх раціоналізаторських ідей, нових проектів. В цей час буде багато нової інформації від ділових партнерів. Намагайтеся її ретельно аналізувати та фільтрувати.

Діва

Діви весь місяць будуть пасивні та скуті. Це зіграє вам на руку – ви вбережете себе від проблем. Однак, остерігайтеся маніпуляцій та обману. Будьте особливо уважні та пильні.

Терези

Фінанси партнера жінок Терезів добре позначаться і на вашому гаманці. Однак, не поспішайте витрачати ці гроші, відкладіть про всяк випадок. У вашому житті можуть відбутися масштабні події, які вимагатимуть від вас конкретних дій.

Скорпіон

Скорпіони звинувачуватимуть у своїх проблемах усіх довкола, але тільки не себе. Проте, вам від цього не стане легше. Наведіть лад у особистих відносинах, проаналізуйте свої помилки, щоб не повторити їх у майбутньому. Уважність та обережність ось, що потрібно в травні місяці.

Стрілець

Жінкам Стрільцям протипоказано сидіти склавши руки. Для кар’єрних досягнень та успіхів в інших сферах життя вам потрібно активно діяти та проявляти ініціативу. У особистих стосунках постарайтеся уникати самолюбства та амбіцій. Місяць вимагатиме від вас дипломатії та дбайливого ставлення.

Козеріг

Для Козерогів цей місяць стане часом особистого успіху. Можливе отримання корисної інформації, яку потрібно використовувати правильно. Виявіть обережність у фінансових питаннях та веденні документації.

Водолій

У жінок Водоліїв з’являться шанси зміцнити своє матеріальне становище. Головне – ці шанси розглянути і не проґавити. Особливу увагу зверніть на своє оточення. Можливий справжній прорив у кар’єрі. Виявіть турботу про своїх рідних та близьких людей – їм знадобиться ваша допомога та підтримка.

Риби

Рибам слід якнайшвидше розібратися зі своїми справами. Тільки тоді можна розслабитись. Якоїсь миті ви опинитеся в центрі уваги, і це допоможе одиноким представницям знаку влаштувати своє особисте життя. Травень подарує нове перспективне знайомство.