Детальний гороскоп для знаків, яким дуже пощастить у лютому місяці: справи у вас йтимуть напрочуд легко та швидко

Терези

Терези в лютому зможуть заново переоцінити сімейні цінності. Сімейне життя складається гармонійно. Відносини з домочадцями будуються на взаємному коханні, турботі та повазі. І вам буде дуже зручно перебувати в оточенні близьких людей. Добре займатися домашніми справами, благоустроєм та прикрасою житла.

Якщо у вас є достатньо фінансових ресурсів, то можна робити ремонт в квартирі. Особливу увагу звертайте на створення нового дизайну – тільки заради цього варто ремонтувати. Проявіть турботу та увагу до старших родичів, батьків, бабусь та дідусів.

Лютий це деякий місяць підбиття підсумків і завершення проєктів. Зосередьтеся на тих справах, які раніше були відкладені в довгу скриньку через їхню складність або через брак часу. Завершення таких справ у лютому може пройти напрочуд легко та швидко.

Протягом місяця чекайте на гостей. Можливий якийсь урочистий святковий захід у будинку. Найбільш проблемною темою можуть стати романтичні стосунки. Тривалий зв’язок може переживати період охолодження. Можливо, ви ухвалите рішення тимчасово відмовитися від любовних побачень. А самотнім Терезам, можливо, не буде випадку для романтичного знайомства.

Найбільш вдалі дні у лютому: 6, 7, 18, 19, 30.

Напружені дні: 1, 2, 10, 15, 26

Скорпіон

Скорпіони у лютому будуть дуже комунікабельними та допитливими. Активізуються ваші соціальні та ділові контакти. Можливі нові знайомства з цікавими та приємними людьми. Посилення потреби у спілкуванні може спонукати вас годинами зависати на телефоні у пошуках новин. В результаті ви можете стати настільки поінформованими, що вже до вас звертатимуться за порадами.

Розширення та зміцнення ділових зв’язків допоможе вам швидше та якісніше вирішувати практичні питання. Якщо перед вами стоїть завдання, в якому ви погано розумієтеся, запросіть знаючого фахівця, який допоможе вам вирішити питання. Це стосується будь-яких повсякденних справ типу перевірки автомобіля на справність, складання купленого меблевого гарнітура або підбору обігрівальних приладів у квартиру або на дачу. Також і до вас можуть звертатися із проханнями.

Вдалий час для навчання та аналітичної обробки інформації. Можна займатись оформленням документів. Найбільш проблемна тема місяця може бути пов’язана зі ситуацією в сім’ї та шлюбі. Нестабільний клімат у сім’ї залишає бажати кращого. Ваше прагнення відірватися від батьківського дому та жити самостійно може отримати додаткову мотивацію.

Найбільш вдалі дні у лютому: 6, 12, 18, 29, 30.

Напружені дні: 3, 4, 10, 13, 21