fbpx

Детальний гороскоп на 24 листопада: Левам зірки радять відмовитися від справ, а Терезам провести день в тиші

Овен

Цей день зробить Овнів більш чутливими і сприйнятливими, що не так вже й погано. Перш за все, виграють ті представники знаку, чия діяльність пов’язана з творчістю, самотністю, природою, грою уяви, таємницею, допомогою іншим людям. Можливі непорозуміння в поїздках і в ході спілкування.

Телець

Проявіть себе лідером в сімейному колі. Заняття домашнім комфортом поліпшить ваш настрій і самопочуття. Фінансові справи в господарській сфері принесуть успіх. Намагайтеся проявити турботу про дітей і жінок, ви занадто давно цього не робили.

Близнюки

Ініціатива Близнюків сьогодні обернеться не так, як вони мріяли. Подвійно високий ризик поразок у сфері спорту, менеджменту, бізнесу. Перш ніж діяти, переконайтеся, що не витратите сили даремно. Навіть шлях проб і помилок буде продуктивним, якщо ви зберігаєте ясність розуму і повний спокій.

Рак

Ранок Раки зможуть провести в тиші або в світі мрій. Якщо ви натура діяльна, можна спокійно займатися обраним напрямком. У другій половині дня доведеться забути про свободу і спокій. На перший план вийде борг, необхідність, відповідальний вибір. Ключову роль можуть зіграти партнерські, професійні або цивільні зобов’язання.

Лев

Левам зірки радять відмовитися від справ і турбот, не противитися власним незвичайним поривам і оригінальним інтересам. Чекати від себе та інших конкретних досягнень поки не варто. Головне достоїнство дня — можливість підтримати оптимістичний настрій, доброзичливі відносини. Натхнення може прийти не з того джерела, на яке ви розраховували.

Діва

Дівам пора знову переглянути фінансову політику і старі джерела доходу. Зростаючі апетити представників цього знаку важко задовольнити в рамках колишньої стратегії. Настав час різко змінити образ думок, коло контактів або звичний стиль життя в цілому.

Терези

Сьогодні зірки рекомендують Терезам вести енергійний і рухливий спосіб життя, бути заповзятливішими і дружелюбнішими. Не гріх піддатися імпульсу. Це вдалий момент для прояву ініціативи в поточних справах: її неодмінно хтось підхопить і ви не залишитеся на самоті.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони отримають потрібний їм результат (в якому, по правді кажучи, і не сумнівалися). Перешкоди будуть переможені або виявляться настільки незначними, що не зможуть вплинути на хід подій. Не виключено, що ви отримаєте навіть більше, ніж очікували.

Стрілець

Не робіть трагедію з факту розбіжності ваших смаків з чужими потребами. Ви не зобов’язані подобатися випадковим людям, а у вашому постійному партнерстві незабаром відновиться бажане взаєморозуміння. Однак Стрільцям сьогодні не завадить поміркувати над деякими загальними моментами своєї взаємодії з людьми.

Козеріг

Поки не настав вечір, Козерогам не варто розраховувати на зміни і проявляти активність. Дорожче будь-яких досягнень буде спокій. Виняток варто зробити лише для екстрених випадків і для дрібниць, що не терплять зволікання. В кінці дня намітяться зрушення, поки тільки інформаційні.

Водолій

Перша половина дня буде напруженою. Можливо, доведеться врегулювати відносини з людьми або інстанціями, залагодити якесь нагальне питання, усунути комп’ютерні або інші неполадки. Не виключена коротка поїздка, можливі нетривалі інтенсивні переговори.

Риби

Труднощі вибору сьогодні не мучать Риб або не мають особливого значення. Всі коливання зникнуть, як тільки ви згадаєте про свою залізну систему цінностей і тверді плани. Якщо ви вирішили всупереч усьому домогтися виконання своєї головної мрії, вас не зупинять ніякі труднощі.

You cannot copy content of this page