Детальний гороскоп на 24: Терезам ранок порадує хорошими новинами або зустріччю з людиною, яка вам дуже дорога, а Рибам від нових знайомств краще утриматися

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Не лякайтеся труднощів з ними вдасться швидко розібратися. Особливо ефективними виявляються нові, експериментальні методи, так що не бійтеся зійти зі звичного шляху. Можливі не значні грошові надходження, невеличкі подарунки. День підходить для незначних покупок.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

День буде досить складним. Навіть ті, хто не планував нічого особливого, зіткнуться з якимись труднощами і будуть змушені займатися зовсім не тим, чим хотілося б. До того ж можуть підвести люди, на підтримку яких ви розраховували, і справлятися з усім доведеться поодинці. Можливі зустрічі з далекими родичами, які поділяться не найприємнішими новинами.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Представникам даного знаку хочеться яскравих вражень, незвичайних зустрічей, але не відбувається нічого подібного, і навіть спроби ввести в життя якесь розмаїття виявляються досить невдалими. Можуть виникати розбіжності з близькими. Не завжди вдається спокійно відстоювати свою точку зору, тому цілком конструктивна спочатку дискусія може перетворитися в обмін докорами і образливими зауваженнями.

РАК (23.06 – 23.07)

Багато що з того, чим ви планували зайнятися, доведеться відкласти. Зате несподівано з’явиться дуже цікава справа, яка захопить вас надовго. Сприятливий день для нових знайомств і початку відносин будь-якого роду, вони швидко приймуть серйозний характер і принесуть чимало позитивних емоцій.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Успіхи прямо пропорційні докладеним зусиллям, тому, якщо ви хочете чогось досягти – будьте ласкаві попрацювати. Причому робити це, швидше за все, доведеться поодинці. Навіть близькі люди щось не поспішають вам на допомогу, що вже говорити про нових знайомих. Можливі розбіжності зі старшими родичами, але серйозного конфлікту ви спробуєте не допустити, і правильно зробите.

ДІВА (24.08 – 23.09)

День буде досить складним. Навіть ті, хто розраховував займатися виключно звичними справами, можуть зіткнутися з якимись труднощами. Найчастіше звичайного будуть розбірки, причому приводами для них стають ваші хоч і смішні, але дошкульні, а часом і образливі зауваження.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Ранок порадує хорошими новинами або зустріччю з людиною, яка вам дуже дорога. Підходить цей час і для нових знайомств, проте відносини будуть носити характер швидше дружній, ніж романтичний. Середина дня – сприятливий для занять, що вимагають зосередженості, наприклад, для вивчення чогось нового.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Не панікуйте: день хоч і не зовсім простий, але все ж небезнадійний. Не все виходить відразу, але це не привід кидати розпочате. Завзятість і цілеспрямованість допоможуть довести до кінця навіть, здавалося б, безнадійні справи. До того ж близькі і друзі неодмінно прийдуть вам на допомогу, якщо ви звернетеся до них з відповідним проханням.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Дуже плідно пройде перша половина дня, ви швидко справляєтеся навіть зі складними і заплутаними справами. В цей час нескладно буде взяти верх над давніми суперниками, а також знайти нових союзників. Ваші успіхи та досягнення не залишаться непоміченими, ви почуєте масу компліментів в свою адресу.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Суперечливий день. На жаль, вплив негативних тенденцій буде досить сильним. Хто покладав великі плани на цей день, не все пройде так як ви цього хочете. Зустрічі можуть зірватися. Ймовірність вияснення відносин з коханою людиною.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Переважає вплив позитивних емоцій, і навіть якщо виникають якісь труднощі, вам вони не здаються непереборними. Впевненість в своїх силах і оптимізм, властиві вам сьогодні, передаються і оточуючим – не дивно, що багато хто намагається бути до вас ближче. День підходить для початку як романтичних, так і дружніх відносин – то, в якому руслі вони будуть розвиватися, залежить тільки від вашого бажання.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Відповідний день для спокійного відпочинку, краще за все – вдома чи в інших місцях, які настільки ж добре вам відомі і комфортні. Ви легко знаходите спільну мову з близькими, з задоволенням займаєтеся разом з ними якимись домашніми справами, навіть не дуже захоплюючими. А ось від нових знайомств краще утриматися.

Фото спеціально для osoblyva.com