Детальний гороскоп на 26 жовтня: Терези у вас день буде тяжким, Водолії, увас день буде пов’язаний з якимись вирішальними подіями

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Ризикувати не варто, особливо в фінансових справах. Набагато краще діяти перевіреними методами, використовувати чужий досвід. Набивати власні шишки немає ніякої необхідності. Союзники і друзі допоможуть знайти відповіді на всі ваші запитання, якщо ви будете абсолютно щирі з ними.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Не варто турбуватися через проблеми, що виникають на початку дня. Вирішаться вони швидко, і прикладати героїчні зусилля для цього не буде потрібно. Правда, в цей час краще триматися в тіні і зайвий раз не потрапляти на очі керівництву та іншим людям, від яких може залежати ваше професійне майбутнє.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Не хвилюйтеся, якщо щось йде не так. День складеться вдало, хоча і не в усьому може відповідати вашим очікуванням. Необхідна гнучкість в спілкуванні з керівництвом і колегами, ваша готовність піти на компроміс буде належним чином оцінена. Не виключено початок службових романів.

РАК (23.06 – 23.07)

Труднощі численні, різноманітні, але переборні. Ваше завдання – знайти людей, які допоможуть впоратися з проблемами, причому не тільки доброю порадою, а й реальною справою. До надходження ділових пропозицій ставтеся обережно, не поспішайте погоджуватися, навіть якщо вони здадуться дуже привабливими, швидше за все, вас просто водять за ніс.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Сприятливий день для ділових зустрічей, обговорення питань, що стосуються довгострокового співробітництва, укладення договорів. Ваші ідеї, навіть найсміливіші і оригінальні, швидко зустрічають підтримку. Можливе отримання грошей з несподіваного джерела, повернення старих боргів, про які ви встигли забути.

ДІВА (24.08 – 23.09)

З’являється можливість вирішити ділові та особисті питання, що турбували вас останнім часом. Винахідливість і винахідливість, властиві вам, сьогодні дуже до речі. Оригінальні рішення виявляються ефективнішими типових. День буде дуже сприятливим для тих, хто займається творчою діяльністю.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

День буде тяжким. Досягти поставлених цілей швидко не вдасться, багато Терезів втрачають інтерес до розпочатих справах, оскільки розуміють, що довести їх до кінця в найближчому майбутньому не вдасться. Можливі розбіжності з керівництвом, яке раз у раз нагадує вам про раніше скоєні помилки.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Вдалий день. Ви швидко завершуєте справи, розпочаті раніше, і перемикаєтеся на щось нове і ще більш цікаве. Буде шанс зав’язати дуже корисне знайомство. Не пропустіть сприятливу можливість для того, щоб налагодити відносини з колегами. Тут стане в нагоді ваша особиста чарівність, вміння вчасно сказати комплімент або запропонувати допомогу саме тоді, коли вона особливо потрібна.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Відповідний день для втілення в життя давніх задумів, реалізації планів професійного і особистого характеру. Тельці часто виступають в ролі миротворців, примиряють, допомагають колегам і близьким людям уникнути конфліктів. Допомагаючи тим, хто опинився в складній ситуації, ви знаходите душевну рівновагу.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Сприятливий день, відмінно підходить для реалізації сміливих задумів або втілення в життя давньої мрії. Ви легко зав’язуєте знайомства, відмінно ладите і з тими, кого бачите вперше, і з тими, кого добре знаєте. На недолік компліментів і знаків уваги скаржитися не доводиться.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

День буде пов’язаний з якимись вирішальними подіями. Цим можна скористатися, щоб відпочити і відновити сили, а також зайнятися якимись справами, до яких раніше не доходили руки. З’являються нові професійні завдання, їх рішення виявиться дуже цікавою справою і багато чому вас навчить.

РИБИ (20.02 – 20.03)

На початку дня може здатися, що все настроєні проти вас, але трохи пізніше ви зможете врегулювати всі розбіжності і знайти спільну мову з оточуючими. Можливе отримання цікавих ділових пропозицій, укладання угод, які принесуть значний прибуток. Сприятливий день для великих покупок.