Детальний гороскоп на 3 грудня для всіх: Ракам, найрідніші люди не зможуть допомогти, Риби почують найприємнішу новину

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Будьте обережні у спілкуванні з жінками, особливо якщо ви працюєте під їх керівництвом або пов’язані діловими інтересами, тут від представниць прекрасної статі нічого хорошого чекати не доводиться. Небажано приймати рішення про великі покупки та інвестиції, розпоряджатися чужим майном, навіть якщо ви вважаєте, що маєте право претендувати на нього.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Вдалий день, насичений приємними подіями. Можна братися за нові справи, немає сумнівів, що ви зможете довести їх до кінця, і допомога перевірених союзників не буде зайвою. Можливо отримання ділових пропозицій, з’явиться привід замислитися про зміну роботи на більш оплачувану.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Сприятливий день для обговорення та вирішення ділових та особистих питань, пошуку потенційних партнерів та просто знайомств з цікавими людьми. Ви охоче йдете на контакт, із задоволенням підтримуєте розмови на теми, які вам небайдужі, і справляєте найкраще враження на співрозмовників. Цим варто скористатися. Близнюкам, які шукають роботу, день чудово підходить для співбесід.

РАК (23.06 – 23.07)

Підвищена ділова інтуїція, і до її підказок варто прислухатись, саме завдяки їй ви зможете непогано заробити, укласти вигідні угоди. Можна розпочинати нові справи, але тільки в тому випадку, якщо ви впевнені, що зможете довести їх до кінця самостійно. У людей, на яких ви звикли розраховувати, навряд чи буде можливість допомогти вам.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Варто тільки поставити собі за мету – і ви неодмінно її досягнете. Якщо на шляху і виникнуть перешкоди, то лише незначні, а друзі, готові надати будь-яку допомогу, неодмінно будуть поряд у скрутний момент. Можливі грошові надходження та вигідні угоди, багатьом представникам знаку вдасться зробити успішні покупки.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Успіх супроводжує вас у багатьох починаннях, але найкраще ви справляєтеся зі справами, що вимагають творчого підходу та нестандартного погляду на речі. Нові ідеї хороші, і ви з ентузіазмом беретеся за їхнє втілення в життя. У багатьох Дів з’являється можливість реалізувати якісь старі плани, зокрема, що стосуються бізнесу та сімейного майна.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

День підходить для дружнього спілкування, будь-які питання краще обговорювати у неформальній обстановці. Особиста чарівність знадобиться на ділових переговорах, допоможе досягти поставленої мети, переконати опонентів. Буде момент розпочати службовий роман, але період для цього зараз не найсприятливіший.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Ви щедрі і намагаєтеся нікому ні в чому не відмовляти, насамперед собі. Легко розпоряджаючись грошима, ви не сумніваєтеся, що незабаром фінансове становище покращиться, і це справді так. День обіцяє успіхи у роботі представникам знаку, чия діяльність потребує спілкування та численних контактів.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Ви здатні впоратися з будь-якими труднощами, оскільки не втрачаєте розсудливості та оптимізму, і навіть із становища, яке іншим видалося б безвихідним, знаходите вдалий вихід. Вашої винахідливості можна позаздрити, і хтось так і зробить.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Можуть виникати якісь складні завдання, але їх вирішення ви знайдете швидко. Знадобляться життєвий досвід і знання, отримані раніше. Вдається чудово впоратися не тільки зі звичними завданнями, але і з абсолютно новими – ви на льоту схоплюєте головне, не відволікаєтесь на дрібниці, і тому процвітаєте.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Імовірні цікаві знайомства, зустрічі з людьми, спілкування з якими відкриє вам нові горизонти. Буде можливість врегулювати розбіжності, що заважали вашому кар’єрному зростанню та самореалізації. Успіхів у роботі зможуть домогтися Водолії, діяльність яких потребує спілкування, публічних виступів, відвідування світських заходів.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Можливі професійні проблеми. Основна їх причина полягає в тому, що зараз вам особливо важко порозумітися з людьми, у тому числі з тими, від яких залежать ваші доходи та розвиток кар’єри. Розуміючи, як важливо в такій ситуації зберегти спокій, ви все ж таки час від часу даєте волю емоціям – і це призводить до нових труднощів. Почуєте найприємнішу новину