Детальний гороскоп на 31 жовтня: складний день, на багатьох представників знаку чекають непередбачені витрати

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Вдалий день для прояву ініціативи та початку нових справ, у тому числі складних. Ви правильно оцінюєте свої сили, не беретеся за те, що вам не під силу, і не соромитесь звертатися за допомогою до тих, хто може вас виручити. Ймовірність початку нових романів у цей день дуже висока.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Не розраховуйте на легкі перемоги, особливо над тим, хто зараз є вашим суперником у романтичних відносинах. Ситуація в цій сфері складається далеко не найпростіша, і швидко розібратися в ній навряд чи вдасться, тож наберіться терпіння і закликайте на допомогу свої неабиякі дедуктивні здібності.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

День яскравих, незабутніх і незвичайних вчинків. Навіть той, хто раніше не помічав, що ви видатна особа, сьогодні буде змушений визнати це. Можливі незаплановані зустрічі, приємні сюрпризи, несподівані знахідки. Все, що потрібно від вас – це насолоджуватися життям та радіти подарункам долі.

РАК (23.06 – 23.07)

Немає жодних підстав для занепокоєння, тому на почуття неясної тривоги, яке може з’явитися в першій половині дня, просто не звертайте уваги – і воно швидко вас покине. День добре підходить для покупок, причому чим оригінальніші і незвичайніші речі, які ви купуєте, тим краще, смак вас не підводить.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Нікому не вдасться обвести вас довкола пальця, ваша інтуїція дуже чутка, старих та нових знайомих ви буквально наскрізь бачите. Саме тому сьогодні багато Левів зможуть провести своєрідну «ревізію» власного оточення, припинити стосунки з людьми, які раніше вміло приховували за маскою показної дружелюбності свої аж ніяк не найкращі почуття.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Труднощі можуть виникнути, але подолаєте ви їх швидко. Можна позаздрити вашій винахідливості, здатності швидко розробити хитру тактику та ефективну стратегію. Друзі та близькі частіше зазвичай звертаються до вас за порадами, і ви щиро радієте, що ваш досвід може допомогти іншим уникнути помилок.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Ваше головне завдання – зберегти спокій та стоїчно прийняти випробування, які готує цей день. Так, не так просто спостерігати за тим, як руйнуються ваші плани, а небайдужі вам люди роблять одну помилку за іншою. Але якщо зараз ви втратите голову і почнете робити необачні вчинки, ні до чого хорошого це не призведе.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Не варто турбуватися, якщо щось піде не так. Усі проблеми, що виникають у цей день, мають тимчасовий характер і незабаром будуть вирішені, хоч і не без зусиль. Скорпіонам, які переїжджають на нову квартиру або починають ремонт, потрібно бути готовим до непорозумінь та дрібних неприємних подій. На багатьох представників знаку чекають непередбачені витрати.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

День обіцяє приємне спілкування, відпочинок у добрій компанії. Можна займатися нескладними та необтяжливими справами, а от за якісь серйозні проекти братися не потрібно, швидше за все, щось завадить вам довести їх до кінця.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Прислухайтеся до себе – це саме той день, коли підказки вашого внутрішнього голосу заслуговують на особливу увагу. Настає сприятливий момент для того, щоб розібратися з власними комплексами та слабкостями, поставити нові цілі. Багато Козерогів відчувають приплив енергії, розуміють, що зараз досить сильні, щоб подолати перешкоди, які давно стояли на шляху.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Вдалий день для якихось незвичайних, незвичних для вас справ, які вимагають винахідливості і делікатності. Доводиться примиряти тих, хто свариться, допомагати досягти компромісу людям, які люблять один одного, але сьогодні чомусь не можуть порозумітися. На те, щоб займатися власним особистим життям часу не залишається, але в ньому все нормально, так що особливо засмучуватися з цього приводу не варто.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Складний день, в першу чергу тому, що емоційний фон його несприятливий, багато представників знаку не в ладі з собою, та й з оточуючими з великими труднощами знаходять спільну мову. Варто обмежити спілкування, принаймні – відмовитися від контактів з людьми, які мають погану звичку критикувати вас і нагадувати вам про помилки.