fbpx
Гороскоп

Детальний гороскоп на кожен місяць 2022 року: жовтень буде найбільш спокійним місяцем, а у грудні доведеться розплатитися за помилки минулого

Кожен місяць року має свою унікальну енергетику, тому важливо знати, який з них буде сприятливим, а в якій потрібно дивитися в обидва і остерігатися каверзів. Експерти докладно розповіли про кожен місяць 2022 року.

2022 буде непростим, але сприятливим для багатьох з нас. Це рік Тигра, тому потрібно прагнути до того, щоб у вас не накопичувалися невирішені проблеми, справи та завдання. Це властиво кожному з дванадцяти прийдешніх місяців.

Січень

Січень вважається складним часом, але подолати труднощі першого місяця 2022 вам допоможе вміння правильно планувати справи і розставляти пріоритети. Займайтеся тими справами, які є найбільш актуальними, тоді все буде гаразд.

Лютий

Другий місяць року астрологи називають переломним. У цей період має відбутися дуже багато цікавого, важливого та незвичайного. Намагайтеся бути уважнішими до деталей і не сумувати, якщо щось піде не так, тому що саме про такі періоди кажуть, що все, що відбувається, завжди на краще.

Березень

Астрологи кажуть, що це буде найсприятливіший місяць року. Що стосується безпосередньо його енергетики, то він буде сприятливий для любовних пригод, проведення часу з сім’єю та з друзями, нових знайомств.

Квітень

Це час, коли можна вирушати у відпустку, змінювати обстановку, шукати нові способи розваги, хобі, роботу. Квітень дасть головні підказки про те, що для нас краще, а чого варто позбутися якомога швидше.

Травень

Травень теж буде часом прозріння. Всесвіт зміцнить нашу віру в себе та загострить інтуїцію. Якщо у вас будуть проблеми, вони з високою ймовірністю вирішаться, або ви зможете зрозуміти, як їх можна позбутися в майбутньому.

Червень

Червневі стосунки можуть зупинитися через неприємні випадковості. З усіх дванадцяти місяців саме червень можна вважати непередбачуваним. Чаша терезів може схилитися в будь-який бік.

Липень

Це буде ідеальний період для духовних пошуків, спілкування з новими людьми, а також спроби знайти любов, дружбу. Не виключено, що саме в цей період ви зустрінете людину, яка сильно вас надихне.

Серпень

Серпнева енергетика схиляє нас до пригод, але в рік Тигра у серпні краще не ризикувати і не вплутуватися в авантюри. Це ідеальний час для інтелектуальної та помірної фізичної праці, роботи в офісі.

Вересень

Тигр зробить перший місяць осені дуже відповідальним часом. Цього місяця, згідно з прогнозами, на нас знову чекатимуть дилеми. Зробити вибір у складній ситуації нам допоможе шосте чуття, а також підтримка близьких та друзів.

Жовтень

Другий місяць осені експерти називають найбільш спокійним місяцем 2022 року. Тигр допомагатиме нам у відновленні сил та емоційного фону. Дуже корисним буде відпочинок у оточенні родичів.

Листопад

У листопаді на нас чекають запаморочливі події у приватному житті кожної людини та у житті всього людства. Цілком можливо, що людство просунеться у боротьбі з пандемією.

Грудень

Останній місяць року буде нейтральним. Тигр повністю втратить бажання впливати на наше життя. Варто зазначити, що ті люди, які неабияк зіпсували собі карму протягом року, у грудні будуть розплачуватися за свої помилки.

You cannot copy content of this page