Детальний прогноз від відомого астролога на вихідні 05.02 – 06.02.22. Подбайте про свій будинок та його безпеку

Енергетика цих вихідних позитивно позначиться на сімейних відносинах. Це прискорить зміни на краще і гарантує успішний розвиток подій. Докладайте всіх зусиль, щоб ви досягли успіху, і допоможе вам подолати перешкоди на шляху до вашої мети. З тобою будуть тільки хороші речі, якщо ти будеш вірний собі.

На перший план вийдуть питання, що стосуються вашого дому та сім’ї. Ви зосередьтесь на домашній роботі, а деякі з вас вирішить провести вихідні в оточенні сім’ї. Ймовірно, в цей час будуть складатися плани на спільне майбутнє або прийматися рішення про створення сім’ї чи її збільшення. Можливі заручини або шлюб. Це обіцяє бути хвилюючим часом для людей у тривалих стосунках – часом зміна відносин, а для інших – сприятливий час для розвитку любові та романтики. Самотні люди можуть зустріти свого партнера.

Частину вільного часу ви проведете в компанії старших людей – бабусь, дідусів чи батьків. Не ігноруйте їх і прислухайтеся до їхніх слів, тому що вони можуть дати вам мудрі вказівки на майбутнє. Ці вихідні також допоможуть відновити контакти з родинами, які проживають далеко від вас.

Цілком можливо, що ви позбудетеся оточуючих людей, які шкодять вам або погані спогади. Можливо, хтось із вас заново відкриє для себе те, що приносить вам справжнє задоволення – знайти цікавіші інтереси чи хобі. Ідіть з близькими вам серцю людьми туди, де ви відчуваєте себе щасливими і насолоджуєтеся життям. Показуйте свої почуття сміливо. Проганяйте нудьгу. Постарайтеся заспокоїти всілякі конфлікти і суперечки. Подбайте про свій будинок та його безпеку.

Працюйте над своєю енергією – станом, життєвою силою та стійкістю. Майте сміливість змінити обставини, які заважають розвитку. Почніть змінювати свій світ, починаючи з себе і свого внутрішнього «Я». Будьте уважні і звертайте увагу на прикмети, які в цей час пошле вам Доля. Зверніть особливу увагу на свої мрії та повідомлення, які надходять від вас і інших людей, оскільки це може допомогти знайти правильний шлях або прояснити певну справу. Припиніть спілкуватися з людьми, які тягнуть вас вниз. Будьте чесними з собою та іншими, і ви зможете виправити те, що, як ви думали, неможливо скасувати.

Бажаю вам спокійних вихідних і незабутніх моментів з вашими близькими.