fbpx

Детальний таро-прогноз на початок літа. Чим здивує. засмутить і порадує кожного з нас червень

Овен

Аркан «Правосуддя» починає червень, і по цій карті Овнам доведеться пожинати плоди прикладених раніше зусиль. Карта показує наскільки на нагороду, так і на осуд і роботу над помилками, якщо Овни намагалися схитрувати або обманом досягти благополуччя.

«Імператриця» в розкладі – карта, яка вказує на сприятливий розвиток подій. Справи будуть просуватися неспішно, і Овни можуть займатися обраним справою розмірено, щоб не випустити з уваги важливих деталей і не промахнутися, приймаючи відповідальні рішення.

Карта «Суд» завершує червень, і по ній Овнів чекають зміни на краще. Аркан говорить про можливість здійснити прорив, поставити крапку в складних справах і завершити судовий розгляд в свою користь, відстоявши своє чесне ім’я і поставивши на місце кривдників.

Телець

По карті «Дурень» Тельцям може здатися, що все йде за планом, але розслаблятися не можна. Аркан вказує на необхідність бути пильними, щоб вчасно побачити помилки і усунути їх. Поспіх не приведе до позитивних результатів, а значить, Тельцям варто стримати запал.

Аркан «Смерть» символізує перехідний етап, і в середині червня Тельці зможуть щось завершити, щоб відкрити шлях до нових перемог. Порада карти – не тягнути за собою минуле, яке не дасть можливості для розвитку.

«Імператор» в розкладі – карта рішучості і лідерства. В кінці місяця Тельці зможуть заявити про себе, подолати труднощі і насолодитися новими успіхами. Аркан вказує на необхідність судити неупереджено, щоб не втратити репутацію і приємні перспективи.

Близнюки

По карті «Дурень» Близнюкам на початку червня не варто чинити опір змінам. Аркан вказує на ситуацію, коли не зрозумілий результат справи, починається новий етап життя, і на чистому аркуші можна написати нову частину історії.

Аркан «Сонце» вказує на досягнуту мету, момент тріумфу і прекрасні перспективи. Близнюки зможуть відпочити і набратися сил або ж взятися за втілення нових завдань, які допоможуть збільшити доходи і знайти відмінну репутацію.

По карті «Суд» місяць завершиться вдало. Аркан говорить про прорив, коли рішучі і відповідальні дії приведуть Близнюків до перемоги. Карта вказує і на можливі судові розгляди, які завершаться тріумфом.

Рак

Аркан «Пустельник» символізує тимчасову ізоляцію, коли Раки по своїй волі або з-за обставин змушені будуть на час віддалитися від справ і активного життя. Карта вказує на необхідність виправити неточності, а також поповнити запас сил для подальшої роботи.

«Сила» в розкладі на середину червня – карта, яка закликає Раків діяти активно і не боятися змін. З цього Аркану будь які труднощі будуть по плечу, якщо не пасувати і налаштуватися на оптимізм.

Аркан «Зірка» вказує на чистий шлях, а значить, Раки можуть без сумніву продовжувати справи. Карта закликає не боятися нічого – попереду чекає нагорода за докладені зусилля, і цей момент настане в кінці місяця.

Лев

По карті «Колесо Фортуни» Леви повинні бути готові до того, що їхнє життя докорінно зміниться. Карта описує несподівані події, які не зажадають їх активної участі. Навпаки, Левам належить зайняти позицію вичікування, і, лише зрозумівши, що відбувається, починати активні дії.

Аркан «Закохані» вказує на необхідність приймати зважені рішення, жертвувати малим, щоб в недалекому майбутньому отримати нагороду. За цією карткою рішення і дії скасувати не вийде, а значить, Левам не можна поспішати і йти на поводу у оточення.

По карті «Ієрофант» Леви зможуть стати наставниками, допомогти близьким з вирішенням складних питань, а також зустріти мудрих людей, які допоможуть у вирішенні каверзних завдань. Порада карти – бути чесними і прагнути стати краще, щоб негативні риси характеру не визначали подальший шлях.

Діва

Карта «Сонце» відкриває червень, і по ній Діви можуть не сумніватися в своєму успіху. Аркан обіцяє поліпшення матеріального становища, досягнення поставлених цілей і можливість відзначити тріумф у колі близьких.

«Помірність» в розкладі – карта, яка закликає Дів залишити поспіх. З цього Аркану важливо дотримуватися правил і не зупинятися на досягнутому, але при цьому не порушувати правил, щоб не оступитися і не робити роботу над помилками.

Аркан «Зірка» служить гарним знаком. За цією карткою Діви йдуть у вірному напрямку, який приведе їх до бажаної мети. Попереду чекає успіх, а значить, не можна змінювати плани і сумніватися в своїх силах.

Терези

Аркан «Помірність» закликає Терезів почати червень без поспіху. За цією картою справи рухаються в правильному напрямку, а значить, приводів для занепокоєння немає. Терезам важливо залишатися в гармонії з собою, щоб сильні емоції не стали причиною негараздів.

По карті «Ієрофант» Терезам необхідно визначитися з цілями, щоб займатися першорядними справами, не відволікаючись на розваги. Така тактика допоможе швидко прийти до перемоги і отримати нагороду за свою працю.

«Сила» в розкладі – карта, яка закликає до рішучих дій. Терезам важливо налаштуватися на оптимізм і не лякатися відповідальності. Направляючи енергію в русло досягнення нових цілей, вийде піднятися ще на одну сходинку свого успіху.

Скорпіон

По карті «Диявол» Скорпіонів на початку червня чекають випробування. Аркан вказує на необхідність відмовитися від потурання поганим звичкам, щоб не зайти в глухий кут і не віддалитися від поставлених завдань.

Аркан «Маг» вказує на прихований потенціал, яким необхідно користуватися. Скорпіони зможуть знайти новий шлях, підключити не тільки інтуїцію, а й можливості для того, щоб оригінально вирішити складні завдання.

Аркан «Імператор» говорить про хороше завершення місяця, коли Скорпіони зможуть знайти шлях до слави і фінансової незалежності. Порада карти – діяти чесно і не судити упереджено, щоб не втратити того, що було досягнуто за працею.

Стрілець

По карті «Пустельник» Стрільців чекає непростий початок місяця. Аркан вказує на неминучу ізоляцію, але лякатися не варто. Це час можна провести з користю: ​​скорегувати плани, пройти курс лікування або відновити сили для майбутніх перемог.

«Ієрофант» в розкладі – карта, яка закликає розставити пріоритети перед тим, як рватися в бій. З цього Аркану важливо не забувати про деталі, тому варто заздалегідь підготувати список справ, щоб виключити затримки і промахи.

Аркан «Смерть» обіцяє неминучі зміни, які вже давно назрівали. Стрільцям не варто чинити опір тому, що відбувається, адже з життя закономірно йде те, що втратило актуальність.

Козеріг

Аркан «Колесо Фортуни» відкриває місяць, вносячи в життя Козерогів не тільки сумбур, а й зміни на краще. Порада карти – не чинити опір тому, що відбувається і не втручатися в процес, щоб пізніше взяти кермо влади в свої руки.

По карті «Ієрофант» Козерогам не можна забувати про відповідальність. Аркан обіцяє успіх, але лише в тому випадку, якщо виконувати дані раніше обіцянки і не відволікатися на розваги до тих пір, поки основна робота не буде виконана.

В кінці місяця по карті «Верховна жриця» Козерогам важливо прислухатися до внутрішнього голосу і відмовитися від поспіху. Аркан говорить про те, що мудрі рішення допоможуть прийти до успіху, а також не стати заручниками маніпуляторів.

Водолій

Аркан «Смерть» закликає Водоліїв почати червень із нових цілей і оптимістичного настрою. За цією карткою з життя йдуть події минулого, які вже програлися і в подальшому стануть тільки тягарем. Їх потрібно залишити за спиною, щоб залучити в життя нові успіхи.

По карті «Повішений» Водоліям доведеться ще раз переглянути плани, щоб усунути закралися неточності, які заважають продовжувати розпочате. Карта вказує на можливість неспішно розібратися з серйозними питаннями, вирішивши які, вдасться просунутися до мети.

Згідно Аркану «Імператор» Водолії зможуть завершити місяць з тріумфом. Карта вказує на нові можливості, які допоможуть досягти успіхів в діловому середовищі, але для цього важливо докласти зусиль і діяти чесно.

Риби

Аркан «Мир» відкриває червень, і по ньому Риби зможуть знайти своє місце під сонцем. Карта вказує на завершення труднощів, усунення перешкод на шляху до мети або мрії. Рибам не важко залучити позитивні зміни, якщо вони захочуть.

По карті «Пустельник» Риби зможуть на якийсь час відсторонитися від справ, поміркувати про життя, відмовитися від застарілих планів і зарядитися енергією для того, щоб продовжувати шлях до успіхів.

В кінці місяця по карті «Дурень» Рибам важливо звертати увагу на деталі, щоб не помилитися в кроці від перемоги. Карта закликає не халтурити і не перекладати відповідальність, щоб досягти потрібних результатів.

You cannot copy content of this page