fbpx

Деякі знаки Зодіаку з 24 травня і до початку червня можуть очікувати проблеми: як з особистим життям, так і зі здоров’ям. Ось 4 представника, яким варто бути особливо обережними

Лев

Експерт по зірках допускає, що для когось із знайомих Лев відкриється з нового, несподіваного боку. Але якщо в сфері особистих взаємин все буде, скоріше, зі знаком “плюс”, то до здоров’я варто прислухатися. Невдалим днем Павло Глоба називає 24 травня.

Діва

У Дів проблеми очікуються в особистому житті. Причиною неприємностей, ймовірно, стане небажання йти на компроміс. Варто звернути увагу і на хребет – звернутися до лікаря або записатися на масаж. Несприятливим обіцяє бути день 26 травня.

Скорпіон

Представників знака Скорпіон Глоба попереджає про можливі неприємності найближчим часом. Цим людям, за словами астролога, варто з особливою увагою ставитися до електроприладів і будівельних інструментів. Що стосується професійної сфери, то Скорпіонам варто позбутися від того, що заважає їх розвитку. Найбільш невдалий день – 24 травня.

Козеріг

Попереду Козерогів чекає не найпростіший тиждень. В першу чергу, попереджає Глоба, це стосується сімейних пар. Деяким з них здасться, що спільне життя перетворилося на рутину. При цьому до всього іншого можуть додатися і проблеми зі здоров’ям – у цьому випадку не варто ігнорувати лікарів. Несприятливий день – 28 травня.

You cannot copy content of this page