Деяким жінкам не щастить життєвим шляхом – вони пов’язують життя з безвідповідальними чоловіками, які не можуть стати опорою їм. Ось хто ці чоловіки за знаком Зодіаку

Близнюки

Представник сузір’я Близнюки ставиться до життя легко та безтурботно. Він легковажний і відмовляється дотримуватися загальноприйнятих норм, правил і порядків.

Може постаратися і зробити щось сумлінно, тільки в тому випадку, якщо йому це вигідно. Саме тому він досить легко зачаровує жінок.

Маска ввічливого, галантного і привабливого чоловіка у нього завжди під рукою і користуватися нею він не гребує. Після того, як мети чоловіка-Близнюка досягнуто, і він досяг бажаної жінки, показує своє справжнє обличчя. У своєму житті він ніколи не відповідатиме ні за свої вчинки, ні за свої слова.

Водолій

Чоловік, який народився під сузір’ям Водолія, ніколи ні про що не переживає та не дбає. Цю людину можна назвати екстравагантною та неординарною.

Крім того, він дуже волелюбний і незалежний: будь-який намір у бік його кордонів розцінюватиме, як бажання посадити його на короткий повідець.

Щодня він живе так, як востаннє – ніколи не переймається тим, що буде завтра. Представник сузір’я Водолій вважає, що не зобов’язаний брати на себе відповідальність за будь-кого.

Його дружина може не сподіватися те що, що він розділить із нею побутові обов’язки чи турботи про дітей – їй усе доведеться брати на себе. Чоловік-Водолій допомагатиме їй лише в тому випадку, якщо вирішить, що це потрібно особисто йому.

Риби

Представники сузір’я Риби дуже мрійливі і загадкові. Однак, якщо дівчині ці риси надають шарму та чарівності, то чоловіка вони зовсім не прикрашають.

Він постійно живе у своєму вигаданому світі, витає у хмарах і вважає, що чудовий. Однак, при цьому може лежати перед телевізором у брудному одязі.

Представник сузір’я Риби дуже боїться брати на себе відповідальність. Саме тому він шукає жінку, яка зможе звалити на свої тендітні плечі всі побутові та фінансові турботи.

При цьому він навіть не буде проти, щоб вона керувала ним – аби ні за що не відповідати і ні про що не дбати.

Варто зауважити, що якщо чоловік-Риби зв’яже своє життя з жінкою такого ж темпераменту, як у нього, то піклуватися про них доведеться близьким родичам.

Батьки постійно підкидатимуть грошей, дзвонитимуть і нагадуватимуть про те, що настав час оплатити комунальні послуги або внести платіж за іпотекою. А часом і взагалі жити разом з ними буде набагато вірнішим рішенням.