fbpx

Дідові 34, батькові 32 – де хто так і не розібралися

Звичайний міський пoлоговий будинок. Весняний, досить холодний і сірий день. Хтось істерить і обіцяє більше ніколи сюди не повертатися, матусі зі стажем, в більшості своїй, ходять з пеpеймами зціпивши зуби і чекають коли ті стануть більш приватними.

Пізній вечір, до молодих мам, які народили напередодні додається зовсім молода, яку легко можна сплутати з підлітком. Від сили кілограм 40 в ній, маленька і така тендітна, більше схожа на 7-класницю, ніж на молоду маму. Джерело.

Майже відразу за нею в палату заходить черговий лікар, вимагає паспорт і намагається прорахувати скільки було дівчині на момент зaчаття, після швидко йде. Потім з’являються представники влади, знову ж дивляться її паспорт і йдуть.

Дівчина зітхає і ніби перед усіма виправдовується: «Мені 16 було коли я завагітніла, навіть 16 і 2 місяці. А ці, постійно ходять і щось перевіряють!».

Дівчина не дивлячись на те, що виглядала як школярка, прекрасно вміла поводитися з тонометром, легко сповила сина, знала про те, що таке мастопатія і не тільки. Вона, на відміну від більшості жінок за 20 і навіть 25, заздалегідь готувалася до ролі матері, багато читала і дізнавалася.

Настав ранок наступного дня: стандартні процедури, огляди, сніданок.

Ближче до обіду під вікна пологового будинку стали сходитися новоявлені батьки, бабусі і дідусі, тітки і дядьки. Прийшли і до нашої Дюймовочки близькі. Тато дитини і його дід стояли поруч, віддалік бабуся і брат дівчини, а також інша рідня по обидва боки.

Дурне питання жінок-сусідок: «А хто з них хто? Хто твій батько, а хто чоловік?»

Дівчина сміється і каже, що той який вище і є тато малюка, а її тато стоїть з ним поруч. Виявилося, що вже в другому поколінні ось так от рано народжують дітей. Тато її став батьком у 17 років і ось тепер вона майже в 17.

Тому ніхто і не розумів де, коли дивилися на двох чоловіків: 32-х річного батька та батька-діда, якому не так давно стукнуло 34. Відрізнялися хіба що вони зовні і тільки.

Читайте також: В Аліни було своє життя, в Олега – дружина та дитина. А потім вони поверталися і розлучалися знову і знову. Але лише на Різдво. Це був їхній день

Так що не завжди ранні шлюби закінчуються розлученнями. Бувають і хороші викнятки, такі як ось цей випадок. Дівчині зараз вже 28 років, синочку її 11 з половиною, другому трохи більше 3-х.

Через кілька місяців після народження старшого сина, пара зареєструвала стосунки і з тих пір живуть в злагоді та мирі. Дівчина навчалася на кондитера в свій час і працює за фахом, школу, на жаль, вона покинула після 9 класу.

You cannot copy content of this page