Дійшло до бійки: Молоду українку спіймали на зраді 87-річному чоловіку-росіянину

Молоду дружину-українку 87-річного народного артиста Росії, актора Івана Краска звинуватили в тому, що вона зраджує своєму законному чоловікові. Новина про те, що 27-річна кримчанка Наталія Шевель нібито зустрічається з якимось молодим Олександром, призвела до сімейного скандалу.

Прецеденту в родині Краска навіть вирішили присвятити ефір на телебаченні, але вже в стінах студії сталася бійка. Директор Івана Краска накинувся на передбачуваного коханця Наталії з кулаками.

Відповідно до джерела, в мережі з’явилася таке собі відео, на якому молодик зізнався, що зустрічався з Наталією Краско (Шевель). При цьому Олександр нібито додав, що не може позбутися від почуттів до дівчини і стосунки з нею у нього “були і будуть”.

Зазначається, що скандал і бійка з директором актора закінчилися для молодого коханця синцями та подряпинами. При цьому в студії Олександр зробив різку заяву, що представник Краска зважився на бійку, щоб зберегти свою роботу, оскільки давно знав про зради Наталії.

Читайте також: “Чорнуха і заказуха. Сюжет ТСН – це помста Олегу, а подробиці з особистого життя – брехня”: Захищати честь артист буде у суді

Пізніше стало відомо, що скандал Шевель і Краско був придуманий та інсценований з метою заробити. Журналістам дівчина зізналася, що пішла на цей крок через важке фінансове становище родини.

Наскільки відомо, пишне весілля у віці 84 років Іван Краско зіграв із 24-річною українкою у вересні 2015 року. Тоді актор зізнався пресі, що різниця в 60 років “не перешкода” стосункам.

Джерело.