fbpx

“Дівчата, не йдіть заміж за старперів, навіть якщо вони багаті – це пастка”

Моя знайома Алла через десять років шлюбу шкодує, що пов’язала своє життя з чоловіком, який старший за неї на двадцять п’ять років. Зрозуміла, що не любить його, навіть навпаки – він став їй огидний, але вже нікуди його не дінеш, адже без неї він тепер безпорадна дитина.

цитую:

«Ми з чоловіком прожили разом десять років, він пішов до мене від першої дружини, яка була його ровесницею. У перші роки різниця у віці не надто заважала, ще були рожеві окуляри і любовна ейфорія. Мені здавалося, що я з ним як за кам’яною стіною, він мудрий і досвідчений. Але з кожним роком ставала помітнішою.

Через кілька років чоловік почав командувати і вести себе як буркотливий дід, хоча спочатку здавався вільним і легким на підйом. У нас з ним абсолютно різні інтереси, тому я не можу дивитися разом з ним фільми, так як зазвичай це про війну або історичні.

А найголовніша проблема – різниця в життєвих ритмах: поїхали на море, мені б у волейбол пограти, а йому поспати в обід, мені б попірнати, а у нього спина болить. Відпочинок вдома так само: мені б разом по місту пройтися або на велосипедах покататися, а йому на дивані лежати. Без мене чоловік, як безпорадна дитина, та ще й сцени ревнощів влаштовує, до подруг перестає відпускати, мовляв – не довіряє, а раптом загуляю.

При цьому в моєму житті немає ні ceкcу, ні коханняі, нічого, тільки робота, після якої додому йти не хочу. До мене, не дивлячись на вік, до сих пір намагаються залицятися чоловіки набагато молодші за мене, але я вірна Кості і буду з ним до кінця. Але якби я могла почати життя спочатку, то обрала б чоловіка років на 5-10 молодше себе, так як чоловіки набагато раніше старіють, і тепер я це чітко бачу».

Читайте також: “Безвідповідальна, принесла в подолі. Батько дитини невідомий”

Я ще більше помітила, навіть коли в літній парі подружжя ровесники, то жінка завжди тягне на собі все, та ще й працює, незважаючи на вік, допомагає дітям, сидить у вихідні з онуками, і при цьому виглядає молодше за свої роки і сповнена енергії. А її чоловік типу на заслуженому відпочинку і зовсім постарів. А вже якщо чоловік старший за дружину більш ніж на 20 років, то жінка може зіткнутися з усіма старечими примхами, коли вона буде в самому розквіті своєї привабливості.

Зрозуміло, що немає правил без винятків, наприклад багатий чоловік, який забезпечить на все життя, але шанси, що саме вам пощастить – невеликі. А ось бути все життя нянькою при літній дитині світить майже всім, хто виходить заміж за чоловіка набагато старше себе.

Джерело.

You cannot copy content of this page