Дівчата-недоторки: хто вони за знаком Зодіаку

Телець

Манери у жінок цього сузір’я вишукані, царські, відмінні від тих, які є в інших. Тельці можуть дозволити собі легкий флірт, можуть почати загравати із чоловіком.

Але вони зроблять це не на публіці, тоді, коли їх ніхто не бачитиме. Хлопцю вони не дозволять доглядати за ними, не дадуть йому відповісти взаємністю.

Вся справа тут не в старомодності та консервативності, а в тому, що Тельці не розмінюються на дрібниці. Вони підпустять до себе тільки того, в кому точно будуть певні.

Рак

Комплексів у жінок цього знаку немає, але вони все одно не бажають приймати компліменти. Раки відмовлятимуться від залицянь, не підпускатимуть до себе молодих людей.

Так вони поводитимуться через нерішучість. Надмірна наполегливість їх лякатиме, змушуватиме їх замикатися в собі, відмовлятиме всім, кому вони симпатичні.

Терези

Представниці даного зодіакального сузір’я розумні і красиві, але відкритими при цьому не є. Терези не відповідають на залицяння, не слухають компліменти.

Вони не мають при цьому недоліків, комплексів. У них просто крижане серце, яке розтопити ніхто не може.

Козеріг

Дівчата цього знаку впевнені у собі, дещо зарозумілі. Козероги випікатимуть своїм поглядом усіх, відштовхуватимуть потенційних кавалерів, показуючи їм, що ті негідні їх, оскільки дурні.

Підступитися до себе вони досить рідко даватимуть.