Дівчата з чоловічим характером: хто вони за знаком Зодіаку

Овен

Енергійність і активність домінують у характері жінок цього сузір’я. Овни не пасують перед труднощами, завжди приймають виклик і шукають шляхи вирішення всіх завдань.

Вони готові брати відповідальність не лише за себе, а й за оточуючих, можуть вести за собою всіх, хто забажає бути поруч із ними. Такі особливості поведінки найбільш характерні для молодих людей.

Козеріг

Дівчата цього знаку дуже серйозні та старанні. Козероги багато часу проводять в офісі, намагаються приділяти увагу професійним завданням, вирішувати їх якісно.

Вони поступово стають діловими, пробивними. У кар’єрі це дозволяє їм перетворитися на чоловіків, які готові взятися за все та впоратися з тим, що потрібно.

Діва

Представниці даного зодіакального сузір’я не люблять порушувати правила, намагаються відповідати всім стандартам. У них це виходить завжди, але не тоді, коли йдеться про поведінку.

Ці панночки пробивні, відповідальні. Вони всюди прагнуть бути першими, показувати свою досконалість. На поведінку хлопців це дуже схоже.

Лев

Панночки цього знаку – справжні лідери. Леви завжди виявляють ініціативу, заявляють про себе. Їм подобається демонструвати свою перевагу над оточуючими, бути у всьому найкращими.

Цим вони і схожі на чоловіків, які часто демонструють самовпевненість, у яких нерідко має бути завищена самооцінка.